Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi ruhához divat még a...

Alkalmi ruhához divat még a testszínű harisnya? Azt látom, hogy csomó csaj nem is vesz fel harisnyát, de azzal sokkal elegánsabb az összhatás nekem. És matt vagy fényes?

Figyelt kérdés
A ruha nem fényes egyáltalán.

2022. máj. 19. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem illik felvenni hozzá harisnyát, az eleganciához hozzátartozik. Ez egy örök darab, nem kellene divat kérdésének lennie. Nekem a matt jobban tetszik, de igazából mindegy.

20/N

2022. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy tanultam, hogy alapvető illem felvenni, de lássuk be: a műszálas szar gyakorlatilag semmit se ér. Izzadsz tőle jobban és még folyton ott van a lyukadás kockázata is.

Világos bőrűként meg kész kihívás találni testszínűt. A sötétebb meg nagyon gáz.

Egyebkent matt mindenképp. A fényest hagyd meg a discoba és a lábfétiseseknek.

2022. máj. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha ennyire nem szeretik a nők, akkor miért vannak kiakadva ha néhány pasinak bejön és hordja?
2022. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

3-as:

Ki a francot zavar, hogy mit viselsz?

2022. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát sokakat, a magyarok különösen sokat foglalkoznak a másik emberrel,kivesézik a legapróbb részletig, még ha átlagos is, nemhogy ha totál eltér az átlagtól, akkor szinte idiótának tartják azt, nem hiába öltözik a legtöbb pasi egyformán.
2022. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
61%
Szerintem sokkal elegánsabbá teszi egy harisnya a megjelenést. Nyilván ha nem valami nagyon ünnepi eseményre mész, vagy nyár van és 40 fok, akkor nem kell. Ja és szerintem mindenképp matt.
2022. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Esküvőről van szó, köszi a válaszokat.
2022. máj. 20. 14:04
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anyum azt szokta mondani, hogy sokkal jobban nézel ki harisnya nélkül ☺️. Mondjuk én is csinosabbnak érzem a harisnyával.
2022. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy divat még.

Egy sima matt 8 vagy 10 Den es testszinű nyári harisnya simán elfér. 🤗

2022. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Jól teszik, hogy nem vesznek fel egy egészségtelen műanyag szhart.

A magassarkú cipőket persze kerülik mert az is egészségtelen, de itt valahogy még nem megy…

2022. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!