Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a stílusom?...

Szerintetek milyen a stílusom? (19/L)

Figyelt kérdés

Sokszor nadrágot hordok, egyen szárút. Hordok Tisza cipőt, és lapostalpú cipőt(tudjátok, ez a balettcipő vagy mi) is, csizmát is. Szeretem a színes öveket, sálakat, lógós nyakláncokat és fülbevalókat. Tetszenek a kötött pulcsik, de a most divatos hosszú ingek, és tunikák is. Szeretem ha a kiegészítőim összeillenek. Sok ékszerem van, de ezek nem arany vagy ezüstök,hanem nagy gyöngyök, vagy fa, attól függ, hogy éppen kicsit sportosabban öltözöm, vagy elegánsabban. Télen szövetkabátot hordok színes kendővel. Szeretem a különleges darabokat, mégsem hordok semmi kirívót(nem tudom miért..). Nyáron sarut veszek fel. Néha natúr színekbe öltözöm fa kiegészítőkkel, vagy rézzel, néha meg színes ruhákat veszek fel hozzá illő lógós fülbevalóval, övvel. Azt mondják jó a stílusom, de fogalmam sincs, hogy mihez hasonlít a legjobban.

[link]

bal oldali csaj [link]


2010. szept. 25. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan művészféle. :)
2010. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azért nem viszem túlzásba a dolgokat, szóval ne úgy képzeljetek el, mint egy hosszúszoknyás, mintásinges bölcsészlányt :)
2010. szept. 25. 15:28
 3/15 anonim válasza:

Falura jó!!

Egyébként jó cuccok.

2010. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi :) Akkor majd falura költözöm :D Kihagytam, h szeretm ha a körmöm bordó, vagy okkersárga, eselteg sötétlila, ami megy a cuccomhoz
2010. szept. 25. 15:37
 5/15 anonim válasza:
Na ezt a bordó körmöt jó,hogy mondtad,passzolna a verdámhoz:)Én lakk esetében a kéket,feketét és a halvány sárgát/karamellszínűt részesítem előnyben,bár ha találok,egy ilyen bordót mindenképp kipróbálok.Egy osztálytársam pedig volt,hogy minden körmét más színűre festette-dehát,ízlések és pofonok...:)
2010. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Abszolut átlagos az öltözködésed.Semmit se tudok kiemelni, ami egy kicsit is különlegs vagy egyedi lenne...
2010. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Utolsónál a pont..



21/L

2010. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
valami neve azért csak van az ilyesmi stílusnak. De szerintem azért kicsit erős dolog azt mondani, h átlagos, mivel csak kb írtam le a dolgokat, és nem is láttatok, nyakláncból is van pl átlagos, és egyedi, az sem mindegy, h a csizma milyen stb...
2010. szept. 25. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a képek amiket linkeltél átlagosak. amit leírtál, az is. kicsit színesebb, vidámabb, de attól még abszolút normál, átlagos... és ennek tényleg nincs neve:D
2010. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus kényelmes különcködős öltözködés. Mondhatnám bölcsész-lightnak is.
2010. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!