Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkeltem a leírásban egy...

Linkeltem a leírásban egy nadrágot. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]

29 éves férfi vagyok. Van egy ilyen nadrágom kék színben, szeretnék többet, szintén kékben. Érdekel hogy milyen benyomást kelt bennetek. Csak szerintem néz ki úgy mint egy pizsama? Szomszéd csöngetett, kimentem és kérdezte is hogy "most keltem?". Érdekel hogy szerintetek mennyire vállalható a lakásban, lakás körül ez a nadrág. Alább hosszan (talán túlságosan is hosszan) részletezem hogy miért ezt választanám.

Régen csak farmerben, vagy hasonló utcai nadrágokban jártam. Kb. 20 éves koromtól volt pár komoly egészségügyi problémám, csak home officeban tudtam dolgozni. Sokat voltam tréning naciban, megszoktam. Azóta melegebb lakásba költöztem, a régi tréning nacik túl melegek.

Most dolgozni utcai naddrágban járok. Itthon viszont nagyon kényes vagyok (a nadrág jó hosszú legyen mert a lábaim is hosszúk (bokáig érjen ülve is), derékban szűk legyen, ne legyen túl meleg de ne is legyen rövidnadrág, ne legyen túl kötött). Kényszeres is vagyok, rengeteget számít a kényelem. Ha nincs meg, nem tudok koncentrálni semmire.

Vettem egy csomó tréning nacit. Próbáltam olyanokat válogatni amik nem ordenáré proli módon néznek ki. Hegyekben áll az occó tréning naci nálam :-D. Némelyik túl rövid, némelyik túl meleg (majd lehet elosztogatom őket).

Az a baj a tréning nacikkal hogy a legvényonyabb is túl meleg, a rövidnaci meg nem elég meleg. Egy részük nem is elég hosszú.

A lényeg hogy ez a nadrág brutál kényelmes. Egy db van. Eddig nagyon gáznak gondoltam, csak pizsinek használtam. A napokban hordtam és rohadt jó. Most hogy a szennyesben van kb. váltogatom a rövid és hosszú tréning nacikat. Pedig direkt jó vékonyakat vettem.

Rendeltem mégegyet. Most jóval drágább mint annó.

Fura érzés ebben kimenni a postáért, levinni a szemetet, ajtót nyitni ha ismerős szomszéd vagy futár jön.

Régen adtam a megjelenésemre. Élveztem ha kulturált ruhám van (akkor még csóró voltam, szóval ritkán tudtam egyetlen jobban kinéző kínai nadrágot venni).

Valamiért extrém kényes lettem az elmúlt 10 évben, most már a kényelem számít. Kicsit szomorú, mert a ruháim személyiségemet nem tükrözik csak a kényszességemet.


2022. szept. 11. 11:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyiván nem úgy nézek ki mint a csávó. Szép embereken még a pizsi is tűrhetően mutat. :-D Átlag ember vagyok, akihez ha átcsöngetsz ebben nyit ajtót.
2022. szept. 11. 11:28
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarsz idegeneknek megfelelni?


Nyilván irodai melóhoz nem való 3z... de otthon? Miért ne?

2022. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Otthon nem mindegy mi van rajtad? Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy a gatyád miatt kérdezte a szomszéd, hogy most keltél-e.
2022. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. szept. 11. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:

2.

Azért akar idegeneknek megfelelni mert férfi.

A ruhák kiválasztásánál elillan a kemény férfiasság, előjön a gyáva másoknak való megfelelési kényszer, azt szem előtt tartva, hogy ők csak igazi férfias ruhákat hajlandóak felvenni.

2022. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2: XD Véletlen belikeoltam ezt is, pedig nem igazán valaszoltál a kérdésre. Nadrág - kemény férfiasság - gyávaság. Jim Morrisonnak voltak utoljára ilyen random asszociációi. Legalább valahogy összekötnéd a témákat. A kérdés arra vonatkozott mi lenne a benyomásod erről a nadrágról, de nem gondoltam hogy a választ szét LSD-zve írod meg.
2022. szept. 13. 13:07
 7/10 A kérdező kommentje:
2 helyett 6-ot akartam írni. Ma is nagyon kivagyok. Sorry csak közben tolom a melót is.
2022. szept. 13. 13:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy 5-öt? Fuck nem gyakoriznom kéne hanem aludnom.
2022. szept. 13. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk számolni is illene tudni..
2022. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Csaje te nagyon kivagy rám. Mit vétettem? 🙃
2022. szept. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!