Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40 évesen öltözködhetek úgy...

40 évesen öltözködhetek úgy mint egy fiatal.?

Figyelt kérdés

40 múltam , szeretek márkás , sportos cuccokban járni, testalkatom is fiatalos....

Megkaptam valakitől, hogy ez nem 40-es pasiknak való öltözet...


Erre sosem gondoltam...



2022. szept. 17. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

De miért a fogyókúra partner kategóriába írtál? :D

Negyvesként pont semennyire sem érdekel ki mit gondol az öltözködésemről.

2022. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamit mellényomtam 😅
2022. szept. 17. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Persze hordhatnék elegáns cipőt kék farmernadrággal, inggel, mint az átlag, de a zoknimtól a fejem tetejéig adidasban járok. Szeretem, sportos, kényelmes.


40+

2022. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan úgy öltözködhetsz, ahogy akarsz, persze, ha van munkahelyi dress code, akkor ott nem.
2022. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%

Én úgy vagyok vele mindenki azt viselje ami boldoggá teszi. Valaki mindig lesz akinek nem tetszik, de az természetesen nem kell hogy érdekeljen.

Meg amúgy is fiatal nő szemmel elég menő, ha az idősebbek fiatalosak akár férfi akár nő csak mértékkel persze.:) 21L

2022. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne öregesen öltözni, ha valaki elmúlt 40? Öltözz csak nyugodtan fiatalosan. Nem hiszem, hogy férfiként annyira mellé lehetne nyúlni. Nőként is csak az olyan ruhadarabok nem kívánatosak, amik túl sokat mutatnak, pl mostanság a haspólók. Én is fiatalosan öltözök.

51N

2022. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően igen.
2022. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2022. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Sportos cuccok alatt mit értesz? Melegítőben meg ilyesmikben én 20 évesen se járkáltam.

39/F vagyok amúgy. Egyetemen tanítok. Órát tartani is farmerban, pólóban, divat-tornacipőben szoktam bemenni. Nekem kényelmes, jól érzem magam benne. Se a hallgatóktól, se a főnökömtől nem kaptam még olyan visszajelzést, hogy nem kellene, vagy ciki lenne.

A mindennapokban ebben vagyok. Záróvizsgáztatni azért nem így megyek. Ha a hallgatók kiöltöznek, akkor én is próbálok elegánsabb cuccokat felvenni. Bár én akkor sem mindig szigorúan öltönyben, nyakkendőben vagyok.

2022. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most múltam 40 és nem voltam hajlandó változtatni az öltözködésemen
2022. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!