Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha márkát szoktatok...

Milyen ruha márkát szoktatok hordani? Vagy hogy válaszátok ki a ruhát ? Honnan veszitek őket mi számit?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én 2 végletet szoktam.

- Hétköznap olcsó, márkátlan póló, sima farmer,...

- Munkába, alkalomra, vagy ügyintézni, öltöny. 2-300-nál nem drágább.

2022. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtobbet turkaloba. Marka mindegy csak ne legyen silany

Cipobol jo minoseg pl esprit, rieker stb

2022. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Hádában vásárolom a legjobb darabjaimat. Sok esetben még az áruházi cimke is rajta van, tehát vadiúj.

Amúgy a Peek&Cloppenburgban szoktam vásárolni, de csak olyanokat, amiről tudom, hogy hosszú évekig nem megy ki divatból, szolid elegáns darabok.


Cipőből csak valódi bőrt veszek.

2022. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Turkálózni szoktam legtöbbször (mitu) jó minőségű, igényes ruhadarabokat, vagy horgolok magamnak valamit.


Cipőből márkásat szoktam venni.

2022. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször Sinsayből vásárolok, a lényeg, hogy legyen a méretembe és plusz pont, ha rózsaszín.

Körül suoktam nézni a többi plázás üzletben is, de ott ritkán veszek bármit is.

2022. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában H&Mben, vagy hasonló boltokban veszek alap darbokat, pl basic cuccok, zokni, harisnya, bugyi, macskanadrág, pizsama.



Turkálóban is néha kiemelek egy-két darabot, de ez elég lutri, mert nem biztos, hogy méretben pont az, amit szeretnék. Eléggé drágák itt a turik, szóval annyival nem éri meg jobban, és sok szabadidőt is elvesz. De van pár ilyen ruhám amit imádok, szóval néha tényleg tuti tipp.


Online szoktam rendelni egyedibb darabokat, ezek picit drágábbak, bár néha pl pont a Sheinen látok meg valamit ami tetszik. Igazából itt is a vásárlói vēeményeket nézem, ha egy átlagos nőn jól áll, tudom, hogy kb rajtam is, sokkal inkább kiderül milyen, mint a szétretusált modell fotókból.


A másik hely meg ebay, vinted és hasonlók ahol kb ugyanaz van mint egy turiban, csak sokkal effektívebben lehet keresni, kérdezni a ruhákról.


A márkanév nekem másodlagos, inkább az a fontos, hogy milyen az anyaga, és hogy jól van-e szabva.

2022. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a trendi ruhákat, minden évbaszkban beszerzek pár épp akkor trendi darabot is az alapdarabjaim mellé. Ennek tükrében csak fast fashion üzletekből öltözködöm, kedvencem a Mango, utána a Zara. About You-ról szoktam még ruhákat rendelni.
2022. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
95%
Nem nézem a márkát.
2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg ruhám van, márkás is, egyszerűbb is. Imádok vásárolni és öltözködni.

23/L

2022. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a trendi cuccokat, állandóan vásárolok. Plázás fast fashion boltokból öltözködöm, illetve van pár jó bolt az Andrássy úton, ott szoktam még vásárolgatni. Cipőből mindig Nike.

16/L

2022. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!