Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudom megállapítani a...

Hogy tudom megállapítani a cipőmről, hogy eredeti Nike-e?

Figyelt kérdés

4 éve vettem egy falubelitől, aki a szabadkai piacról hozott be dolgokat eladni.


Úgy tudom, hogy Szabadkán és a józsefvárosi piacon is ki lehet fogni eredeti márkás termékeket.


Akkor én 5 ezer ft-ért vettem, nyilván ő nem annyiért jutott hozzá. Nem emlékszem, hogy beszéltünk-e róla, de szerintem ő se tudta, h eredeti-e.


A felsőrésze sötétkék hasítptt bőr (ezt, hogy valódi bőr cipésztől tudom). A talpa fehér, és olyan szivacsos anyagú mint a vadiúj biztosan Nike cipőm.


Vannak rajta körbehímzett pipák, és a nyelvén a nike felirat így kisbetűvel. Ugyanaz a betűtípus a kisbetűs nike felirat mint a tuti Nike cipő talpán.


Körben R betű az eredetin sincs és ezen se.


Dobozt nem kaptam hozzá.


Ja, és a nyelvében kopott de még olvasható, hogy "Made in China". Ez az egy gyanús nekem, az eredeti "Made in Taiwan", bár vannak olyan dolgok amik eredetik, mégis Kínában szerelik, rakják, varrják össze.


Szerintetek?

24/N


2022. szept. 23. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hordod 4 éve intenzíven, és még nincs baja? Akkor eredeti.
2022. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Az ára elárulja, hogy eredeti-e.
2022. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szabadkai piac hivatalos NÁJKÉ forgalmazó hely. 1000%, hogy eredeti.
2022. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem eredeti,viszont úgy lekkopintjàk,hogy úgy néz ki mintha az lenne.Én eredetit hordok, az sem bírja tovább egy évnél amúgy
2022. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 ezer alatt biztos nem eredeti.
2022. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!