Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki, aki használta már...

Van valaki, aki használta már a Vinted alkalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy biztonságos-e, valamint, hogy pontosan, hogy működik az eladás ott.

2022. szept. 26. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
34%
Szia.Sajnos a mai napon én is belefutottam.Legelső eladásom volt ahol egy hölgytől jött az értesítés és küldte a képernyő fotót hogy megvette és már csak az e-mail címemre lesz szüksége hogy a Vinted.hu tudja küldeni a további utasításokat a szállítással (ezzel nem is volt gond mert ehhez ugyanez a leírás a vinted oldalán) majd be kellett lépnem az internet bankomba és itt volt a baj.A bankom automatikusan blokkolta a kartyam és az internet bankomat.Szerintem baromira át lehet verni az embert ha elsőre add el terméket.És lehet hülyézni,hogy miért adom meg a bank adatokat(nyilván azért mert kartyara kapod a pénzt minden eladásod után).Egy életre elment a kedvem és töröltem is minden további terméket.A bank ahol vagyok telefonon kertem segítséget és egyből mondtak hogy nagyon sok a csaló a Vinteden és nem telne el egy nap se hogy ilyenbe belefutnak az emberek:((
2022. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden az aplikáción keresztül működik! Email címet magánszemélynek nem adunk meg!
2022. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
Akkor milyen oldalt ajánlatok helyette ahol designer táskát el lehetne adni? Eredeti persze
2023. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Igazából maga az oldal jó, inkább azt mondom, mindenki legyen óvatos.

Pl parfümöknél nagyon sok a hamisítvány, lefotózzák az eredeti dobozt, aztán maga az üveg, ami benne van, hamis. Sajnos én is így jártam. Szóval gondoljátok meg mit honnan rendeltek!

2023. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Nekem elsőre tetszett az oldaluk. Temérdek használt és új ruha közül lehet válogatni és prémium márkák is akadnak szép számmal. Én mégsem mernék ott vásárolni a következő okok miatt:


1. A cégnek nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálata (nem tragédia persze,de negatívum)

2. Litvániában vannak bejegyezve, nincs kapcsolattartási telefonszám.

3. A bankártya adatokat az ő platformjuk kezeli így, ha bármilyen probléma adódna a felelősségre vonásuk nem lesz egyszerű. Még paypallal talán bevállalnám, de a kártyám adatait ilyen cégeknek nem adom ki

4. A használt ruhákkal kapcsolatban erős ellenérzéseim vannak. De lehet én vagyok rosszul bekötve, sosem vásároltam még turkálóba.

5. Mivel semmi garancia nincs rá, hogy az eladó termékei eredetiek könnyen lehet, hogy a prémium márkák hamisítványait vásárolod meg. Találkoztam ott 8 ezres új Ralph Lauren pólóval, vagy olyan Alpha industries kabáttal amit sehol nem kapsz 100 ezer alatt, de ott 42 ezer újonnan.


Ezek után mindenki döntse el vállalja e a vásárlással járó kockázatot.

2023. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
A napokban töltöttem le, rendeltem és már ruhákat is töltöttem fel. Eddig semmi gond nem volt. Csalók pedig mindenhol vannak, a Vinted külön üzenetben is figyelmeztet rájuk. Nem szabad megadni senkinek sem fontos adatokat, ez a lényeg.
2023. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Több alkalommal vásároltam gond nélkül. Aki privát üzenetben adatokat ad ki magáról, holott világos az oldal működése, mely szerint minden szükséges adat a Vinted rendszerében megtalálható, az mire számít?

Persze, hogy vannak csalók.Mint mindenhol.

Fizetni Google Pay-el szoktam.

Szerintem nagyon jó kis oldal.

2023. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Rituu74 válasza:
10%
Én használtam az oldalt,ill.regisztráltam,hirdettem is,de letöröltem magam,mert olyan horror a postaköltség,h.nem éri meg innen vásárolni! Egyáltalán nem ajánlom!!
2023. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
94%
400 forint jelenleg a postaköltség belföldön. Az nem egy nagy valami szerintem.
2023. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak ismerkedem az oldallal, eddig szerencsére mindent megkaptam amit rendeltem szép állapotban. A méretekkel vannak azért gondok, sokan rosszul mérnek és emiatt egy csomó mindent vissza kellett raknom eladásra mert nem tudom hordani. Egyszóval zsákbamacska az egész és ezt így is kell felfogni. Nem ajánlom drága termékek adás vételére, de ki lehet fogni azért jó cuccokat, szóval megéri körülnézni. Fentebb amit írtak, hogy sok minden olcsó az azért van mert mindenki alkudozik az oldalon, szinte lehetetlen drágán eladni a cuccaidat, mindegy milyen márkás. Én is azokat teszem fel amiktől tényleg meg akarok már szabadulni és nyilván jelképes összegekért. Sokszor még fél/negyedáron is nehezen mennek el dolgok. Csalók persze vannak itt is, mint mindenhol. A lényeg, hogy mindent le kell fotózni eladóként mielőtt elküldöd és az appon kívül sehol sem szabad megadni adatokat.
2023. márc. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!