Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki, aki használta már...

Van valaki, aki használta már a Vinted alkalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy biztonságos-e, valamint, hogy pontosan, hogy működik az eladás ott.

2022. szept. 26. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Többször is adtam/vettem és semmi baj nem volt. Ha a csomag nem érkezne meg (lassan), de a vevő visszakapja a fizetett árat. Viszont az eladó semmilyen mértékben sincs védve. A legelső eladásom 2 hónapja húzódott, mert nem érkezett meg, aztán felvettem a kapcsolatot a vinted-el és beszéltek elvileg a fuvarozó céggel, akik azt válaszolták nekik, hogy fel sem adtam a csomagot. Ami nem igaz, mivel kaptam visszaigazoló emailt, hogy 2 depó is átvette a csomagot. És mivel alapból Packettával kérte a vevő, ezért boltban adtam le a csomagot. A vége az lett egyelőre, hogy a hibajelentésem lezárták úgy, hogy a probléma meg van oldva.
2023. máj. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Hali

Én eddig csak vásároltam és egyelőre nagyon jól működött minden. Gyorsan pontosan jött a csomag és hihetetlenül olcsón szereztem be ruhákat. Mindig olyat veszek ami cimkés de még így is bőven bolti ár alatt van. Összehasonlítva pedig nem találom a különbséget a Vinted-es meg a bolti eredeti közt.nem tudom hogy lehet ilyen olcsó

2023. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
#21 vagyok. Közben visszakaptam a pénzem, de az üzenet amit kaptam elég nevetséges. Az elején még úgy írják, hogy törvényi kötelezettség, hogy a károm megfizessék, aztán 3-szor is arra hivatkoznak, hogy ez "baráti szívesség", hogy megkaptam a pénzt, amennyit kaptam volna a vevőtől.
2023. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én egy hónapja használom az appot. Hihetetlenül egyszerű és gördülékeny a működése. Már több dolgot sikerült eladnom - könyv, dvd, ruhák -, és minden gond nélkül megkaptam a pénzemet. Nem lehet óriási pénzeket keresni, mert elég nyomottak az árak, viszont arra nagyon jó, hogy megszabaduljon az ember a felesleges holmiktól és kapjon egy kis pénzt cserébe. Olyan sok jó dolog van, hogy óhatatlanul is levásárolom az egyenlegemet, de a cuccaim mennyisége azért így is csökken. Én a Foxpost automatát állítottam be feladáshoz és csomag fogadásához is. Kapok egy kódot és azzal el tudom küldeni. rituska9 felhasználónéven vagyok fenn, kövessetek be nyugodtan. Érdemes élni a csomagkedvezmények lehetőségével. Nálam például, ha valaki öt vagy több terméket vesz, automatikusan kap 30 % kedvezményt az amúgy is alacsony árból. Ez azért is megéri, mert a postaköltség és a vevővédelmi díj, olyan 1300 Ft és így legalább eloszlik.
dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Nagy Tündi válasza:
A vinteden az adminok agyhalottak, törölnek jogtalanul, tiltják az ip címed, így soha többet nem tudsz regisztrálni. Arra kell vigyázni, hogy rengeteg a hamis cucc, amit eredeti árában fogsz megvenni! Jobban jártok, ha boltban vásároltok garanciával, mert vinteden nincs garancia semmire és a pénzed sem kapod vissza.
márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!