Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Reserved-be...

Szerintetek Reserved-be milyen a méretezés?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni, de tanácstalan vagyok a mérettel kapcsolatban. Nem tudom mennyire lehet hinni a mérettáblázatnak.

A derekam 80 cm ami a mérettáblázat alapján XL a többi méretem L-nek felel meg.

Ti hanyas méretű nadrágokat hordtok ott ?



2022. szept. 27. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint mindegy ki mit mond, mit írnak ki a mérettáblázatba, és a blokkokra. Az ehhez hasonló boltokban mindig csak az jó rám pontosan, amit felpróbálok és jó rám. Hiába nézem, mérem, tök más a valóság, vagy egyik helyen passzol, másik helyen bő a ruha.

Én azt tanácsolom, üzletben próbáld fel. Vagy ha online akarod rendelni, akkor legföljebb visszaküldöd ha nem jó.

2022. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy sok esetben nagyobb a méretezés (ahogy ezt a Mohitonál is megfigyeltem pl), de ez az én esetemben van így, nem feltétlen mindenkinél ez a helyzet.
2022. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szövetnadrág, akkor elég lesz az L, ha farmer akkor XL. Nekem az a tapasztalat, hogy a farmerek kicsit kisebbek ott, mint a többi fajta nadrág (kisebb = akkora, mint egy Bershka/Zara nadrág; ezeknél kb fél számmal nagyobb a Reserved méretezése).
2022. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!