Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolnátok antiallergén...

Vásárolnátok antiallergén ékszereket?

Figyelt kérdés
Szerintetek lenne igény rá? Bőrbarát ékszerek árusításával kezdtem el foglalkozni, de az összes ismerősöm lehurrogott, akiknek lelkesedéssel meséltem. Azt mondták ez a befektetés csak pénzkidobás, senki nem vesz ilyen ékszereket. Több száz féle van most nálam, és teljesen elbizonytalanodtam :(
2022. okt. 5. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan csak azt veszek, de nagyon ritkán, max ha tönkremegy egy meglévő darabom.

Rengetegen vagyunk érzékenyek fémekre, szerintem tök jó ötlet.

2022. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudnak szépek is lenni az ilyen ékszerek 🙂💕
2022. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ékszertől is függ, hogy milyen stílusú, de biztos hogy lenne rá igény, nagyon sok a fémérzékeny
2022. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van ilyenem, bár én az aranyat meg az ezüstöt jobban preferálom. Ettől függetlenül biztos hogy lenne rá igény. Egy szép darabnak én sem tudnék ellenállni antiallergénből sem.
2022. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök. Van kedvetek megnézni az ékszereket?
2022. okt. 6. 15:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem megmutathatod 😅
2022. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is😄
2022. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az van nagyon jó,olyan mint az arany nem kopik nem színeződik,és jóval olcsóbb.
2022. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak nemesacél ékszereim,én nagyon megvagyok vele elégedve valóban nem lehet megkülönböztetni az aranytól,szinte ha valaki kérdezne simán elhinnék hogy arany.
2022. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megmutathatod.
2022. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!