Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok vásárolni (télre...

Szoktatok vásárolni (télre is) ruhákat teszveszről, vateráról? Nem féltek, hogy esetleg nem jó a pulcsi, csizma, nadrág?

Figyelt kérdés
Én most vettem egy csizmát, ma nézem meg személyesen milyen is.. de próba nélkül biztosan nem vennék csizmát. Cipőből 1x vásároltam, mert ugyan olyanom volt, csak más színbe (ez egy ecco cipő). Ti sokszor üzleteltek ilyen ügyben? Voltak jó, kevésbé jó, vagy nagyon rossz fogásaitok?(bármilyen évszakban, ha vásároltatok)
2010. szept. 27. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vásároltam még így
2010. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb vásárlásom csalódás volt.

Én sok cuccot adtam el (többszáz megunt darabomat) és én csak szépeket, amik méretben nem voltak jók) de nem egy olyan cuccot vettem, amit kukába dobtam végül, mert ronda volt, csak képen nézett ki jól.

Nem mondom, hogy mind ilyíen volt, de a kb. 30- ból a felét megbántam.

2010. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sokat vásárolok a vaterán. Szinte minden darab jó rám és egyáltalán nem bántam meg. Okosan kell vásárolni! :)

Cipőt viszont nem vennék mert félek, hogy nem jó a méretezése.

Igaz velem is volt már olyan, hogy kisebbet nagyobbat vettem mint amilyen kellett volna, de ezeket továbbadtam és nem vesztettem vele semmit! :)

2010. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is vettem már olyat, ami fakó, kinyúlt volt, viszont nem dobtam ki. Másrészt rákel kérdezni, ha pedig hazudik, megvan a módja, hogy ezt tudtára, sőt mások tudtára adhassuk, vagyis az értékelés.

Valóban vannak olyanok is, akik hazudnak, csak hogy eladhassák, de az olyanok nem sokáig maradnak eladóként/vásárlóként a rendszerben (legalábbis remélem..). Én ma megvettem életem legelső téli csizmáját vateráról, és nem bántam meg :) igaz hogy 3 napig végig faggattam mindenről a cipő kapcsán, a kedves eladót, de megérte :) mindenki jól járt!

Viszont hallottam, hogy valakit azért tiltottak ki (tiltó listára helyezte) mivel túl sok volt a feltett kérdés... ehhez nem tudok hozzászólni :S

2010. szept. 27. 17:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászól,


Megéri felnézni, még-ha nem is hallottál jót az oldalról, Te jól járhatsz ha okosan vásárolsz :) a lényeg: alkudozni muszáj! Van aki nem szokott, szerintem ettől aukciós oldal, pláne ha azt nézem mennyien eladnak és vesznek, azoknak mindenképp fontos az olcsóság, ellenben ez nem azt tükrözi, hogy "olcsó húsnak, híg a leve".

2010. szept. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!