Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam meg anyukámnak,...

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék melltartót?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mikor mentek vásárolni,akkor javasold,hogy menjetek be egy fehérneműüzletbe. Nem nagy ügy egyébként.
2008. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Szólj neki nyugodtan, hogy szeretnél melltartót, mivel kezded kellemetlenül érezni magadat, ha a pólón "átlátszanak" az idomaid. Szerintem ezen ő sem fog problémázni. R.
2008. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem így: Anyu! Szeretnék egy melltartót!

JÉZUS!!!!!!!

2008. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Volt már ilyen kérdés.

Nyugodtan mondd el neki.

De ha csak azért szeretnél, hogy 'nagylány' legyél, akkor vegyél magadnak, a saját pénzedből.

2008. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2008. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez elég érdekes...miért kell ezen parázni? Vernek otthon, hogy nem mersz kérni ilyen alapvető dolgot? Nem értem, mert ha szükséged van rá miért nem mered elmondani? Elvileg már menstruálsz, nem? Betétet hogyan kértél tőle? Ez kínosabb téma ha már választani kéne melyik az!
2008. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen hogy az ember lánya fél az ilyentől. Pláne az olyanok akinek az anyukája elutasító, vagy nem figyel eléggé a gyerekére. Vagy nem is tudom igazán megmagyarázni! Ezt csak az tudja aki benne van!


Mikor látod hogy jobb kedvében van, vezesd be vhogy a témát és próbálj a vége felé konkrétumokra rátérni! Drukkolok neked!

2008. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
53%
Hát az teljesen természetes, hogy egy lány melltartót kér az anyukájától. Ha az anyukád nem normálisan válaszol a kérésedre, azaz rádförmed vagy valami ilyesmi amiért félsz melltartót kérni tőle, akkor nagyon sajnállak. De szerintem semmi ilyen nincs a dologban... Kérj tőle nyugodtan!!! =D
2008. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a tegnap 20:10-es válaszolóval.


Én is ilyen helyzetben voltam, valahogy nem volt téma ez nálunk és anyum nem figyelte minden nap a mellemet, hogy mikor kéne már venni. Mondjuk én most se nagyon hordok melltartót, inkább csak top-okat. 20 vagyok :D

De nekem is ciki volt elmondani, hogy kéne mert tesióra meg átlátszik a felső stb. Már nem is emlékszem mi volt... először kértem olyan sportosabbakat aztán anyum magától hozta a csini melltartókat és mondta h vettem neked egy ilyet meg egy ilyet... én meg mondtam "jóvan" ennyi kész.

Szerintem mondani fogja, hogy ok és majd egyik délután elmehettek venni. Nem ciki, gondolom ő is hord. Mondd el neki, hogy tesióra miatt is fontos lenne.

Ha pedig kiakad hogy neked még az nem való akkor vedd meg magadnak. Ha nagyon ilyen maradi anyukád van akkor szerintem te mosd magadnak, mert előfordulhat hogy ha meglátja hogy vettél egyszerűen kidobja. De nem hiszem, hogy ilyen ijesztő anyukád lenne :)

Nyugi, később már nem lesz ez ekkora dolog és nem lesz ciki erről beszélni, csak nevetni fogsz az egészen.

2008. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
"Anya, szeretnék melltartót."
2009. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!