Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam meg anyukámnak,...

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék melltartót?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 17:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
Egyetértek a kettővel előttem válaszolóval...
2009. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mond meg nyugodtan ahogy jól esik... Meg fogja érteni...
2009. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Én 12 vok, ez nekem is gond.

Én azt csináltam, hogy rávettem anyát, hogy menjünk el

az áruházba, ahol láttam. Ott a fehérneműk felé mentem (ő persze követett), de ő a harisnyákat nézte.

Aztán látta, hogy én a melltartókat nézem. Elmentem a hálóingekhez (közel volt) ő addig megnézte a melltit.

Mikor hazaértünk, azt mondta, hogy azért nem vett, mert azt hitte, hogy nem szeretnék XD

Ma újra megyünk, de most apa is jön. (remélem ma kapok :()

2009. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Huhh.. hát, ez nekem is nagy dilemma volt.. végül megelégeltem, hogy anyukám nem veszi a célzást, igy elmentem egyik barátnőmmel a közeli kis butikba és vettem egyet :)

aztán anyukám csodálkozva nézte, hogy kié az a melltartó a szennyesben? aztán mondtam, hogy az enyém, vettem. Így aztán amikor legközelebb mentünk közösen vásárolni, automatikusan vett nekem :)


De ha nem akarsz venni, akkor kérdezd meg tőle, hogy "Anya, neked hány éves korodban volt az első melltartód?" aztán pedig mond meg neki, hogy "Már én is szeretnék" ezt a témát olyankor hozd elő, amikor valamit csináltok közösen :) mosogatás, vagy csak simán beszélgettek :)

biztosan megérti majd, hogy kell neked, nem fogja leharapni a fejed, hogy hogy merészeled :)

sok sikert!

2010. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ha mentek a c&a ba akkor vidd őt a gyerek melltartók felé és mond meg neki hogy szeretnél egyet
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!