Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják, hogy meleg...

Miért mondják, hogy meleg ilyenkor a bokacsizma?

Figyelt kérdés
Illetve sima normál csizma, téli csizma, bakancs. Sokan csak azt mondják, még meleg ilyenkor. Na és ha meleg :) Majd este úgyis mosakszik az ember, inkább legyen melegebb vmi, mint megfázzon emiatt, csak mert még meleg.

2022. okt. 19. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,hogy milyen.Ha vékony talpú és vékony bőr akkor nem izzadsz bele.
2022. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem azert meleg mert mikor hazaindulok du 4kor meg sut a napnes megsulok.

De akinek nem meleg az egesz nyugodtan hordja. En kb csak hoban szoktam csizmat vagy bakancsot, addig sportcipo

2022. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es jah én is felváltva sportcipőzök, de néha reggel hideg a sportcipő, attól függ te milyet hordasz?
2022. okt. 19. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bélelt, téli csizma szerintem is túl meleg a mostani időjáráshoz, de egy sima bokacsizma számomra pont jó és egyáltalán nincs benne melegem. De mindenki el tudja dönteni magának, hogy miben érzi jól magát és hordja azt.
2022. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Mert nekem még melegem van benne személy szerint, este is. Ha neked nincs, akkor viseld.
2022. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 te miket hordasz ilyenkor?
2022. okt. 19. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Holnap reggelre hideget mond.Lehet a lovaglóra esik a választás.
2022. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hordani ilyenkor is nyugodtan, de ha le kell venni a cipőt, akkor bizony a "sajtszag" előjöhet. Ezért nem bizti még most a viseletének a fontossága.
2022. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vékony bokacsizmát már hordok, meg ez megy a stílusomhoz.
2022. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem meleg, de amúgy tény, hogy napközben nincs még annyira hideg, itt ma is 20 fok körül volt, kellemes volt, viszont reggel hideg szokott azért lenni. De ez is olyan, hogy kinek mi. Van akit még a napokban is simán láttam rövidnadrágban menni, de nekem már túl hideg lenne a rövidnadrághoz, de van akinek meg nem.
2022. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!