Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok !! Szeretitek az extra...

Lányok !! Szeretitek az extra magas derekú nadrágokat?? Köldök felett meddig ér nektek kb? Hol kényelmes hordani ??

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magas vagyok, a ruhákat pedig pici lányokra tervezik, így sosem találtam még olyat,ami kökdök fölé ért volna. 😕 Pedig szívesen kipróbálnám.
2022. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A hónom aljáig.
2022. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem!
2022. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat szeretem amik éppen csak egy picivel érnek a köldököm fölé.
2022. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ki nem allom. Csiponadrag csiposziknya
2022. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyat hordok már 6 éve. Kövérség miatt kezdtem hogy összetartson. De amióta leadtam azt a 30 kilót, azota is csak magasderekú. A csiponadragokbol kilatszik a fenekem kb barmit csinalok, utalom allandoan huzkodni a polot. A mid rise pont a koldok alatt par ujjnyival vegzodik ami 9sszesuoritja a hasat es iszonyat kenyelmetlen nekem. A lehjobb ami a has felett vegzodik. Tehat van pici hasam es a tetejenel ahol mar ugymond visszafele gorbul.

Nekem a stradivarius extra high waisted a kedvencem

2022. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Borzalmasak.

A nadrág lábra való, de a magas derekúakból pl a rövidből konkrétan semmi sincs a lábon, csak a fenéken, meg a hason. Tisztára mint egy pelenkás. És ne tegyünk már úgy, mintha a magas derekún kívül kizárólag a csípőnadrág létezne, a 2 között meg semmi.

2022. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eddig mindig közép magasságú

nadrágokat hordtam. Aminek a köldök vonal alatt van valahol a derékmagassága de mindig le csúszkál és húzkodom fel magamon, hogy tartson valamit a derekamon.

Soha nem hordtam ezeknél magasabb derekút , nemis volt rajtam még szerintem.


Viszont rendeltem 3 farmert és véletlenül 2 nagyon magas derekú lett. Fel érnek a bordámig, köldöktől olyan 10 centivel feljebb.


Ezért tettem ki a kérdést, szerintetek gáz ha olyan magasan hordanám?

Egyelőre picit furcsa, de hozzá tudnék szokni.


Nektek mi a tapasztalat? Mindegy meddig ér?

Hol a leg kényelmesebb?

2022. szept. 25. 05:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem, mert többségében croptopokat hordok, és így nincs kint mindenem, de mégis szexi.
2022. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Évszaktól is függ, nyáron nem szeretem ha nagyon magasra ér, mert melegít.
2022. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!