Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok csajok, 17 éves létemre...

Lányok csajok, 17 éves létemre azt találtam ki ,hogy a nyáron vásárolt Shien-es hosszú újjú fürdőruhámat hordanám télen bodyként és arra vennék fel egy nadrágot (fehérneműt és melltartót nemkell) mert van a f. ruhába ilyen, és a szigetelése is ok?!

Figyelt kérdés

-mivel ez surf ruha csak nem termál

Szóval más szering is elmenne ha egy ilyenbe mennék iskolába egyedi divat lenne és jól is áll rajtam , bár itt a wczést még nemtudom hogyan oldjam meg mert ugye ezt nemlehet alul szétcsatolni mint a bodyknál véleményeket várok de csak normálisakat😁!!?



#ruha #fürdőruha #egyberuha #Body lányok #Fürdőruha divat
2022. okt. 22. 08:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Most télen úgy sincs fűtés a suliba mist jól jönne ez
2022. okt. 22. 08:34
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bármely fürdőruha hordható bodyként.
2022. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem teljesen jó.

De amúgy akkor miért nem veszel inkább bodyt így nincs gond a wc-vel. Én már ilyenkor mindig veszek fel bodyt, de nincs is gond ha nagy dolgot kell el intézni.

2022. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
17 éves létedre lehetne több eszed...
2022. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet ennyi idősen, csak én tornadresszt hordtam időnként. Akkor még nem nagyon voltak bodyk, divat sem igazán volt. Meg nekem rengeteg dresszem volt mivel jártam tornázni, meg nekem tetszett is. Tesin is sokszor volt rajtam dressz, meg talán én voltam az egyetlen kivétel aki szerette is hordani. Sokszor simán itthon is felvettem, nyáron csak azt, télen is volt rajtam aláöltözetnek de akkor mindig vettem rá nadrágot meg valami felsőt is. Volt amikor nyáron utcára is kimentem benne, felvettem rá egy farmerszoknyát és mentem is. Persze ez régen volt eléggé, de sulis koromba nekem ez volt a kényelmes. Igaz nekem a wc-zés emiatt volt körülményes de megtudtam oldani.
2022. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Linket küldesz kérlek a fürdőruháról?
2022. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!