Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hiánycikk lett a testszínű...

Hiánycikk lett a testszínű harisnya? A régi, bevált, megszokott harisnyák eltűntek azokból a boltokból, ahol eddig kapni lehetett. Pepco, Tesco is árusított, már hónapok óta nem találok, helyette fekete van rengeteg.Megszüntették ezekben a boltokban?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én a kínaiban tegnap vettem.
2022. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Idejordják Nyugatról a multik a szemetet. Nincs választék.
2022. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Valószínű!

Ezt én is tapasztaltam, volt pár bevált harim nekem is, de pár hónap múlva mintha kifigyeltek volna, hogy “megint jön” akkor gyorsan szüntessük meg.

És ez más bevált termékekre is így igaz.

F.44

2022. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én már évek óta web áruházból rendelem a harisnyáimat. Szerintem sokkal célszerűbb mint boltokat járni és keresgélni. Amúgy meg nyilván most fogy el, mivel szezonja van, és a test színű a leg hétköznapibb szín.
2022. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
80%
Én is a kínaiban szoktam venni….. bár mondjuk vannak külön fehérneműüzletek ahol lehet venni, csak persze drágább sokkal.
2022. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a tescoban ,coopban kinaiban lehet kapni.
2022. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
A Pepcoban én láttam, de a méretezés elég hiányos. Nem is csoda, hogy elkapkodják, mert azok a PerTe márkájú vékony Lycra-s harisnyák máshol 1000 Ft körül mennek, miközben a Pepco-ban 360 Ft. A Lidl-ben ugyananak a gyártónak a harisnyáját árulták 399 Ft-ért R&B márkanéven, de mostanában onnan is eltűnt. (Egy bő éve a Lidlből jól betáraztam, mert volt hozzá kupon az applikációban. 1 áráért 2 db járt.) Helyettesítőnek érdemes fehérnemű boltban/standon Donna BC Ever, vagy Venice-t választani. Az még megfizethető (500-600 Ft) és jó minőségű. Vagy még marad a Bellinda. Az magasabb árfekvésű (1000 Ft körül), de szintén jó minőségű. Az tapasztalatom szerint a Penny-ben a legolcsóbb, vagy ha van márkakedvezmény kuponod, akkor a Rossmannban.
2022. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiánycikk szerintem,de szerintem elég kényelmetlen, nem hiába hordják kevésbé.
2022. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi benne a kényelmetlen?
2022. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Hát pl, hogy folyton lecsúszik, vagy feszesen felhúzva kényelmetlen a lábnak, viszkethet tőle a bőr, szoros a derekán, nehéz wc-znél fel/le húzni.
2022. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!