Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinről nagyjából mostanában...

Sheinről nagyjából mostanában mennyi idő alatt ér ide a csomag?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy melyik raktárból jön a csomag. Ha "European mail"-ként jön, azaz bizonyára Európán belüli raktárból küldik, egy héten belül meg szokott érkezni. "International mail" esetén az előrejelzett kézbesítési dátum 3 hét körüli szokott lenni, de általában ennél pár nappal gyorsabbak, van, hogy két hét alatt megjött. Mindkét esetben a DPD szokta hozni, alapesetben házhoz, de ha beállítod, akkor át lehet állítani, hogy csomagautomatába kézbesítsék. Utóbbi pár nappal hosszabb szokott lenni, mintha házhoz jönne (utóbbi kicsit meglepő nekem, nem tudom miért van).
2022. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg a szállítmány számát látom már, valamint azt írja ki szállító cégnek hogy CEE-Express One.
2022. nov. 9. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A Shein honlapon látod azt, amikor a szállítmány elhagyta a raktárukat és a szállító cégnél van.

Az Express One DPD alvállalkozó. A DPD-nél van online nyomkövetés, így el tudom képzelni, hogy az Express One-nál is van.

A DPD-nél nagyon informatív a nyomkövetés: aznap, amikor jön a csomag, online valós időben látod, hogy hol jár a teherautó.

2022. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2022. nov. 9. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Még valami: egy rendelésben megrendelt ruhák esetén is előfordul, hogy a rendelt ruhák különböző raktárból, így két külön csomagként érkeznek meg, akár több, mint egy hét különbséggel. Ugyanakkor az ingyenes küldés a rendelés összértékére vonatkozik. Ha ez eléri az ingyenes szállítás határát (most 9 EUR, korábban 19 EUR volt), akkor is ingyenes a szállítás, ha több csomagban jön.
2022. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!