Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni a téli...

Mit lehet kezdeni a téli csizmaval ha nagyon budos(labszagu)?

Figyelt kérdés
Mosógépben nem tudom ki mosni mert van sarka, és szét verné. Bele izzadt a lábam mert sokszor csak harisnyát vettem bele zokni nélkül és nagyon budi. Valami megoldast tudnátok ajánlani? Kézzel egyszer már próbáltam kimosni főként belül de nem sokat segített. Vagy mivel kellene ki surolni kézzel?

2022. nov. 14. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Egyrészt ezért nem kell csizmát venni, másrészt sosem értettem miért hordanak sokan műanyag harit, mikor mindég azt hallottam, hogy műszálas zoknit ne vegyél mert egészségtelen, oké! Na de akkor full műanyag harit meg minek??

Itt az eredménye. Még jó hogy gombát nem kaptál el.

Szerintem marad a tisztító tűz, ami a csizmát illeti.

2022. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem sokat tudsz tenni, ezt inkabb megelozni lehet.

Vegyel fertotlenito sprayt, azzal fujd be egy ejszakara.

Masnap reggel tegyel bele nedvszivo golyocska tasakokat vagy púdert. Vannak kifejezetten ciposzagsemlegesito puderek. Pl deichmannban szoktak arulni vagy scholl marka van dmben is. A szag total nem fog megszunni de enyhulni igen

2022. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Szódabikarbónát szórj bele éjjelre. Reggel mielőtt felveszed rázd ki belőle, nem baj ha marad benne egy kicsi. Párszor ismételd el, és jelentősen jobb lesz. De amúgy igazat adok az előző válaszolóknak, hogy műanyag lábbelit nem szabad venni. Én csak és kizárólag eredeti bőr vagy textil cipőt veszek és sosem büdi a lábam sem a cipőm.


Egyébként a gyakorit ismerve, privátban tuti fog jelentkezni egy két csizmamániás vásárló jelölt :D

2022. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3.

Én nem a lábbelire értettem a műanyagot, hanem erre az undorító nejlon harira!

1-es voltam.

2022. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Oké,jó! Akkor mégsem adok igazat az előző válaszolóknak, mert azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom és elnézést a tévedésemért!

Ettől függetlenül akkor is jobb a természetes anyagból készült lábbeli, mert abba nem rohad bele a lábad.


3-as voltam.

2022. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 NTBS ***** válasza:
Szellőztetés. Vagy valami szagfelfogó por.
2022. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
10 fokban minek csizmázni? Az -10-re való, nem divatozni.
2022. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5.

Rendben, így már azért más.

4-es voltam.

2022. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Mondjuk hordhatnad harisnyaval meg par napig aztan eladnatnad nekem! Irj privatban ha eladnad!
2023. jan. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mycosid hintőport vegyél a gyógyszertárban és szórj a csizma belsejében és megöli a lábszagot
2023. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!