Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni a téli...

Mit lehet kezdeni a téli csizmaval ha nagyon budos(labszagu)?

Figyelt kérdés
Mosógépben nem tudom ki mosni mert van sarka, és szét verné. Bele izzadt a lábam mert sokszor csak harisnyát vettem bele zokni nélkül és nagyon budi. Valami megoldast tudnátok ajánlani? Kézzel egyszer már próbáltam kimosni főként belül de nem sokat segített. Vagy mivel kellene ki surolni kézzel?

2022. nov. 14. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó csizmás harisnyás lábszag! 🥰🥰🥰
2023. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mycosid ezt szórj a csizma belső talp részére 2-3 naponta és eltűnik a láb szag belőle én is ezt használom
2023. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban keresd MYCOSID
2023. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Téli csizmának tulajdonképpen mi értelme? 5 foknál jóformán sosincs hidegebb, a talpa csúszik, bent meg mindenhol belesül a láb. Mondjuk nem is véletlen, hogy csak nőkön látni, a férfiak már rég átgondolták az előbbieket és sosem vesznek fel hosszú csizmát, de még rövidet sem.
2023. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!