Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha így öltözök fel, akkor? (lent)

Ha így öltözök fel, akkor? (lent)

Figyelt kérdés
Szombaton megyek Bp-re bulizni (nem a környéken lakom, 2 óra vonattal) és elterveztem, hogy hogy fogok felöltözni. rövidnadrág, harisnya, egy top meg valami felső és a kabát, de a rövid nadrágon van a lényeg. Szóval este mennék ugyebár és másnak hajnalban jönnék haza (5kor jön az első vonat) és ilyen szerelésben nem lesz túl veszélyes éjszaka? Lehet, hogy barátnőm is jön, de ez még nem biztos. Amúgy egy kocsmabuli, ki van bérelve a hely, és ott lesz. Csak ez a stílus vagyok én, és ezért szeretnék így öltözni, de azért mégis kicsit tartok ettől. 17/L
2010. szept. 29. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Durva, de nekem bejön! Mindig is bírtam a merész, bevállalós arcokat, én nem mennék így el, az tuti. Nem mernék
2010. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ebben mi a bevállalós... nem vadabb mint akármi más... talán hideg lesz, de nem értem miért kéne félni.
2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyáltaáln nemdurva, nyugodtan, utcán máskzálással hosszúgatyában is vigyázz, de azért ez nem egy horrorfilm. Nyugodtan menj, vegyél fel két harisnyát mert hideg lesz.
2010. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
meg eső
2010. szept. 29. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
nem értem a rövidnadrágot amugy.szerintem vékony lesz.vagy miért nem veszel fel cicagatyát hosszu tunikával az még kényelmes is és nőiesebb
2010. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

OK a ruha, legyen nálad meleg cucc is.

Ha a barátnőd nem megy, akkor egyedül mész? Azt azért nem kéne...

2010. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, akkor egyedül megyek, de az odaút még oké, hazafelé meg valaki csak elkísér tán a keletiig...
2010. szept. 29. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért nem viszed magaddal a ruhád??

Én is mindig ezt csináltam, magammal vittem, és a bulihelyen átöltöztem a wc-be! És akkor nem leszel olyan feltűnő, hogy hű rövidnadrág! :)

2010. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ez lesz.
2010. szept. 29. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint wc-ben, de amúgy jah.
2010. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!