Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért ciki ha így öltözök suliba?

Mért ciki ha így öltözök suliba?

Figyelt kérdés

Minden lány cikiz hogy nem magassarkúba járok, meg stb. Igazuk van?

[link]

16/l


2011. szept. 11. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazuk... Abba járj ami neked kényelmes és tetszik ne abba ami kényelmetlen nem tetszik és hülyén érzed benne magad.
2011. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én is ilyenbe szoktam:)

14/L

2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd nézd meg, kinek van igaza, ha futnotok kell a buszhoz. :)


A magassarkú alkalmi viselet, és nem egészséges, egy 16 éves lányon többször nevetséges, mint csinos, és a többség egyáltalán nem tud megfelelően felöltözni egy ilyen cipellőhöz. Pl. farmerrel, melegítőfölsővel képes felvenni. :D


Ne hagyd magad.

Nem kell mindenkinek plázapi.csának lenni. Biztos hogy hozzátenném, mikor cikiznek, hogy sőt, nincs a fas.zbúkon csücsörítős (pi.csaszáj) képem se. Aaaaz bbaaaaaajjjj?

2011. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen miért kéne magassarkúban járnod? Mondjuk nekem ez a cipő elég ízléstelen már ennyi idősen, de ha ebben érzed jól magad, akkor járj ebben.


19/L

2011. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ne hallgass rájuk, csak piszkálnak...öltözz abba, amibe igazán jól érzed magad! direkt az ő kedvükért ne mennj más cipőbe, (pláne ha rosszul is érzed benne magad) mert ha nem kényelmes vagy nem tetszik akkor a kisugárzásodra is hatással lesz :)
2011. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem ciki.Szerintem tökéletes :))
2011. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen átlagos minden szembejövő lány így öltözik, hova jársz te oskolába? :D
2011. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam :D

ne foglalkozz velük =)

szerintem a túl nőies lányok meg eléggé beképzeltek =)

abban jársz-kelsz, amiben jól érzed magad =)

2011. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus tucatruha. Én is 16 éves vagyok, én kicsit nőiesebben öltözködöm,szoktam magassarkút venni, de a legtöbbször balerinacipőt,nyáron sarut, télen meg lapossarkú csizmát.

De,istenem,mindenkinek megvan a saját stílusa,természetesen ha neked ez tetszik,akkor viseld ezt,szard le a többieket!:)

2011. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem jön be, mert tényleg minden lányon ezt a stílust látni, kivéve a plázacicákon, ami meg már a másik véglet. én speciel a kettő közti arany középutat preferálom, de nem vetem ki sem az ilyet, sem a plázacicákat. max akkor, ha belsőleg romlottak.

18L

2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!