Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsa kérdésem lesz. =D...

Furcsa kérdésem lesz. =D Szombaton kaminosok és prostik bulira megyek. Gondolom nem kérdés melyiknek öltözök. De mit vegyek fel, hogy mégse legyen a hatás eltúlzott? :S

Figyelt kérdés

Ok, hogy "k*rvának" öltözik az ember de nekem az picit sok lenne ha pontosan olyan ruhákat kéne felvennem mint azoknak akik az út szélén állnak:D De a dress code-ot mégis valahogy be szeretném tartani. Mit vegyek fel, milyen sminkem legyen? (amúgy már elmúltam 18 :)

Őszintén szólva minit se szeretnék húzni mert nem tartom annyira jónak a lábaimat:S

Hol lehet az átmenet vajon?

Előre is köszi a segítséget!


2011. márc. 30. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel fekete passzos csőszárú nacit és valami mélyen dekoltált felsőt, lehetőleg vöröset és rúzsozd a szád is vörösre. Fekete tűsarkúval és kék szemhéjpúderrel még nem vagy ribanc, de jelmeznek beillik.
2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát a klasszikus az a neccharisnya, miniszoknya és top lenne (hooszúszoknyába nehéz valakiről elhinni hogy "prosti").
2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted a lábaid akkor vegyél legginget. és valami kivágott felsőt hozzá (ami lehet kicsit hosszabb is) mostanában menő a leopárd minta de nekem az is kicsit k*ás.. szóval szerintem lehetne az a felső mintája. legyen valami nagy fülbevaló csillogó karkötők és magassarkú. sminknek szerintem pedig egy füstös szem tökéletesen megfelel. volt már egy ismerősöm ilyen bulin ő miniszoknyát vett pánt nélküli toppal és neccharisnyával :)
2011. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És szerintetek felvehetek hosszúszárú csizmás szettet is? Valahogy jobban érezném magam benne lehet hogy miniszoknyát is felvennék így :D meg hozzá a kivágott felső. Csak kérdés, hogy nem lesz-e már túl meleg hozzá (bár az is igaz, hogy estéről van szó)

Sajnos egyelőre vékonyabb kabátom nincsen, csak egy lila színű dzsekim, ahhoz meg elég furán mutatna szerintem egy sima magassarkú cipő:D:S

2011. márc. 30. 19:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Combközépig érő csizma, neccharisnya, miniszoknya, kivágott felső. Vastagon vörösre húzott száj, vastag szemfesték :)
2011. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És esetleg egy olyan verzió, hogy egy kockás, rakott miniszoknya és akkor ahhoz a csizma meg a többi?:)

Hirtelen futott át az agyamon az ötlet :)

Meg mittudomén ahhoz vékony fekete harisnya meg majd valami felsőt néznék hozzá:D

(Jézusom, előre félek nehogy éjszaka hazafele valaki tényleg r*bancnak nézzen xD)

2011. márc. 30. 19:28
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem a k*vák is fázhatnak, szóval simán felveheted a lila kabátot is :)

(amugy kőszegi vagy? itt is láttam hasonló buliról plakátot :))

2011. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyen bulik alkalmával nem nagyon fogom vissza magam. :D Két héttel ezelőtt voltam egyen, akkor neccharisnya, fűző meg egy franciabugyi. ;D Ennyi volt rajtam. :P Ez végül is pont erről szól, ne legyél szégyenlős, nyugodtan tedd ki, amid van!
2011. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jujjj én is ilyenre megyek, te melyik városba és szórakozóhelyre? lehet talizunk :ĐĐĐ
2011. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Soproni vagyok :D:D:D
2011. márc. 30. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!