Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a 7-8 fokos időjárásban...

Ebben a 7-8 fokos időjárásban felveszitek már a télikabátot, vagy még elvagytok átmenetiben?

Figyelt kérdés
Nagyon vegyesen vannak felöltözve az emberek az utcán. Én magam a hétvégén előszedtem a vastag combközepes pufis télimet,mert baromi jólesik már ilyen hőmérséklet mellett, főleg ebben a nyirkos ködös barátságtalan időjárásban. Viszont elég kevés hozzám hasonlót láttam eddig, a legtöbben átmenetiben járnak, de láttam jó pár embert is aki csak egy pulcsiban flangált.

2022. nov. 17. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Fázós vagyok, már télikabátot hordok
Elvagyok átmenetiben is, nincs még olyan hideg
Kabát? Kinek kell az...
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem bőven elég egy blúz ilyenkor, átmeneti kabátom nincs is, csak vékony blézereket hordok. A szövetkabátomat már legalább tíz éve nem láttam, nem is tudom pontosan, hol van.
2022. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szövet télikabát. Ha hidegebb lesz, akkor pufikabát.
2022. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Reggel még nagyon hideg van mikor elindulok itthonról, így a legmelegebb kabátomat veszem fel, de délután már melegem van benne.
2022. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
A normàl télikabàtomat màr hordom, napközben van, h elég egy mellémy is.
2022. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Atmenetibe elvagyok. Sokszor pulcsit se veszek
2022. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#1 Jó neked, te nem vagy egy fázós típus.😄 Ma munka után még ügyeket kellett intéznem a városban, és azért gyalogosan bejárni mindent ebben a 6-7-8 fokos időben nekem már átmenetiben is kellemetlen lett volna. Én teljesen nyakig fel voltam öltözve, és mikor hazafelé már sötétben jöttem, korholtam magam miért nem vettem sapkát is😆
2022. nov. 17. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is a térd alá érő pufikabátban járok suliba, ráadásul bent is van, hogy kell mert megfagyok. 17/l
2022. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Tegnap este már téli kellett, ma nap közben a bőrdzseki is meleg volt. 1-2 nap között most még elég nagy különbségek vannak, és az is nagyon számít, hogy melyik napszakban mozog az ember.
2022. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még elég egy vastagabb pulcsi egy hosszú ujjú pólóval. Duci alkat vagyok és mindig melegem van. Tegnap például térdnadrágban voltam, és a pulcsival nem fáztam egyáltalán. 32/N
2022. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti szövetkabát, pulcsi nélkül.

Fázós vagyok, de keveset vagyok kint (és akkor is legtöbbször futok 😅 ).

2022. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!