Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általában hány fokos kinti...

Általában hány fokos kinti levegő hőmérsékletnél szoktátok felvenni a vastagabb, télies ruhákat? És mit tesztek akkor, ha reggel nagyon hideg van, de délután kellemes meleg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 19:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem melyik az a kinti hőmérséklet, amikor nem őszies, hanem már télies ruhát (kabát, sapka, kesztyű stb) vesztek fel?
2022. okt. 3. 19:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában november közepe-vége, de ez függ az időjárástól.
2022. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában 5-10 fok között kevésbé vastag télikabát, sál. Kesztyű és sapka csak néha, amikor pl hideg szél is fúj. 5 fok alatt kerül elő az igazán meleg télikabát, sapka, sál, kesztyű, meleg bakancs.
2022. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, 5 fok alatt.
2022. okt. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nullához közeli kinti hőmérséklet körül szoktam váltani téli ruházatra.
2022. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Télikabát, csizma 15 fok alatt (ezeket már hordom), sapka, sál, kesztyű 10 fok alatt.

Mondjuk én extrém fagyos vagyok, szóval ez nem túl mérvadó. :DD

2022. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Tartósan (egész nap) 5 fok alatt veszem fel általában. Őszi sálat szoktam felvenni korábban ha szeles az idő meg néha fülvédőt, mert a fülem könnyen megfájdul a széltől.
2022. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok, mint a 6-os válaszoló. Fázós vagyok, ha nem is a legmelegebb, de már prémes parka kabátban járok.
2022. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is #6#8 válaszoló vagyok dettó. 10 fok alatt már a vékonyabbik prémes téli parkámban járok, max nem cipzárazom össze, 5 fok alatt pedig comközepes vastag téli pufikabát, alá pulcsi, ha hosszabban sétálnom kell a farmerem alá egy jégeralsó, és persze sapka kesztyű, vastag zokni, bakancs stb. Sálat nem hordok, mert a vastagabbik kabátom állógalléros, ha állig cipzárazom és gombolom jól védi a nyakamat.
2022. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Sapkát, sálat, kesztyűt sosem hordok, egész télen elég egy vékony blézer, amit csak erős szélben gombolok be (a hideget szeretem, a huzatot nem).
2022. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!