Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki csak azért szereti a telet, mert imádja hogy a hidegben vastagon felöltözhet?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, és talán gyárilag rosszul vagyok bekötve (mondták már páran😅) de én minden évben alig várom a hideg időt, hogy végre újra télikabátot, vastag nadrágot, sapkát kesztyűt bakancsot stb vehessek. Általában télen járok a legkevesebbet autóval, mindenhová gyalog megyek, mert nagyon komfortosan érzem magam ha jól fel vagyok öltözve. Kezdve a téli bélelt nadrággal, vastag zoknival, téli bakanccsal, továbbá kapucnis pulcsival, kesztyűvel, sapkával, és végül egy baromi kényelmes, kályhameleg, combközepes pufis télikabáttal, óriási szőrmés kapucnival. Ebbe úgy be tudok kuckózni, hogy a legnagyobb hidegben, mínuszokban is imádok télen gyalogolni mindenhová.

2022. nov. 19. 22:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
én legszívesebben bikibe vagyok
2022. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
*bikinibe
2022. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok oda a hideg időjárásért. A szervezetemnek rossz emlékei vannak a durvább felfázásról, gyulladásokról, ezért bárhová megyek, állandóan azon stresszelek, hogy legyen elég ruha rajtam, ha bárhol megfordulok, és ne legyek beteg. Ilyenkor rákényszerülök a réteges öltözködésre, ami elég frusztráló.

Viszont általánosságban a téli ruhakollekciókat jobban szeretem. Ez a sötétebb vagy élénkebb, metálos / ezüstös koncepció sokkal jobban illik a stílusomhoz, mint az őszi barnás vagy a tavaszi halovány színek.

A téli parti ruháknak valamiért mindig van egy jellegzetes “glam rock” hangulata, ami megdobogtatja a szívemet, és Halloween utáni időszakban (amikor szintén több dolgot vásárolok, mint az év bármelyik szakaszában) van lehetőségem költséghatékonyan beszerezni olyan extra szetteket, amikhez év közben tripla áron jutnék hozzá.

Mondanom sem kell, hogy egész évben viselem, amit ilyenkor veszek. 😅

2022. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NTBS ***** válasza:
Biztosan, én nem tartozok közéjük.
2023. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek így felöltözni. Nekem már egy jó meleg flanel ing,egy vastag farmer és egy bélelt bőrdzseki elég ahhoz,hogy jól érezzem magam a téli időszakban.
2023. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a hideget, szeretek én is felöltözni. A nyarat ki nem állhatom, mert akkor meg pont, hogy le kell szinte mindent vetned magadról, hogy ne sülj meg. Az a jó a hidegben, hogy úgymond sok mindennel lehet védekezni ellene, hőség ellen viszont nem igazán.
2023. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
En telen is ugyanazokat a fdldoket hordom ,csak hosszu nercbundakat veszek ra. Nem szeretek sokmindent ala venni.
2023. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hideg miatt több réteget veszek föl, nem látszik, hogy nincs rajtam melltartó.
2023. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#12 bikinibeN!!!
2023. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!