Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes elegánsabb ruhákat...

Hol érdemes elegánsabb ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Szeretném átalakítani a ruhatáramat, elmenni egy elegánsabb irányba. Nem a nagyon elegánsra gondolok, talán a minimál sikk megfogalmazás lenne rá a legjobb.

Úgyhogy el kell mennem vásárolni, vagy összerakni egy rendelést, de kicsit tanácstalan vagyok, hogy ilyen jellegű ruhákat hol kezdjek el nézegetni. Az is egy szempont, hogy az árak ne az egekben legyenek. Nem várok csodát, nem 1000 forintos összegekre számítok, de azért ne 20.000 forint legyen egy nadrág vagy szoknya...

Előre is köszönöm!



2022. nov. 23. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reservedben és a mohitoban vannak szép ruhák.
2022. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan, miért olyan nehéz leírni, hogy most férfi, vagy nő vagy? 🤦 Így nem nagyon lehet releváns választ adni.
2022. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Írta, hogy "szoknya". Felénk olyat nem hord férfi.
2022. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, akkor figyelmetlen voltam.


Akkor a kérdésre a válasz: Mystic Day-nél ki lehet fogni jó akciókat. Náluk szép elegáns ruhák vannak.

2022. nov. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
Ismét figyelmetlen voltál mert 20.000 ft-os ruhát akar, a Mystic Day-nél csak 27 ezer egy ruha :DDD
2022. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem 20.000 ft-os**
2022. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Mint már írtam, VANNAK AKCIÓK!

2022. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én online szoktam a Remixshopban, rengeteg ruha van, nagyon széles árskálával, és Ruhavadászon is találtam már szép elegáns ruhákat olcsóbban. Nem kifejezetten elegáns, hanem olyan hétköznapi eleganciaszerű darabok. Illetve személyesen Hádázni szoktam, ott is sok szép ruha van, csak jól át kell nézni őket, mert sok a sérült/hibás. Úgyhogy inkább online veszek már.
2022. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Drágább cuccok használtan pl marketplace-ről esetleg jó vételek lehetnek
2022. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!