Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes elegánsabb...

Szerintetek érdemes elegánsabb stílusra váltani?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy most, hogy egyetemista vagyok kicsit változtatnék az eddigi stílusomon.

Szoknyákat hordanék, felülre csinosabb felsőket, néha blúzt...

Lányok, akik így öltöztök, milyen véleményeket kaptok? Fiúk, nektek tetszik egy lány ilyenben?


23/L



2019. febr. 19. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak külső megerősítés miatt, nem pedig belső indíttatásból változtatsz stílust, nem érdemes. Nem fogod magad jól érezni.
2019. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, jobban éreznéd magad úgy, akkor válts.
2019. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
És mit nyersz vele? Ha szeretnéd, persze, ne tartson vissza semmi és senki, de csak azért, mert egyetemista vagy...? Vizsgákon kívül senkit nem érdekel a stílusod. Használd ki, hogy még szabad vagy, ha már dolgozol és olyan a dresscode, lesz még elég időd elegánsan öltözni. Számomra ez unalmas és szenvedős dolog, csomó vasalnivaló ruha, ami kényelmetlen, ráadásul egy-egy csinosabb darab elég drága is... De hát nem vagyunk egyformák, ha te úgy érzed jól magad, csináld.
2019. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az a típusú öltözködés, és pont a legjobb időszakban gondolkodsz a váltáson. Egyetem vége felé, amikor karrier szempontjából igazán fontossá válik a kapcsolatteremtés és a jó első benyomás, szerintem épp ideje elhagyni a szakadt farmer + sneaker kombót.
2019. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, érdemes, én 21 éves vagyok, gyakran járok szoknyában, blúzban ingben. Idő és hangulatfüggő, de sokkal magabiztosabbnak érzem magam, mint mondjuk egy túlméretezett pulóverben. És igen, megnéznek a fiúk, sőt, férfiak is az utcán. Egyedül a magassarkú az, amit sosem szoktam bevállalni. Egyedül arra vigyázz, hogy sok terem elég lepukkant/régi, könnyen kiszakadhat a harisnyád, beleakadhat a felsőd a pad szélébe. Ha leülsz és rövid a szoknyád az kimondottan kínos lehet, én a sálamat vagy a kardigánomat szoktam az ölemre 'teríteni' ilyenkor...Ha pedig csúszós a cipőd sarka, akkor a lépcsőkön kell ügyelni...
2019. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Én pl sokat így öltözködöm, csinosabban nőiesebben. Irodai asszisztens munkákat végzek már 18 éves korom óta és ott megszerettem az elegánsabb öltözködést. Alapból elég fiatalnak nézek ki, és így legalább ezzel ezt is tudom kompenzálni. Pasiknak is azért ez jobban bejövős :D

Tehát hajrá, én csak támogatom a tervedet:)

24L

2019. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy elottem is mondtak egyetem az az ido amikor el lehet gondolkodni mit varaz az elettol milyen munkakat szeretnel kesobb es milyen kapcsolatokat es elkezdeni ahhoz oltozni. Kezdetnek probalhatsz lezserebben peldaul farmer polo de egy zakot ravenni. Vagy farmer es bluz beturve. Az megis atmenet a szoknya es csinos bluz illetve a szakadt farmer polo kozt. Es ahhoz sok mar meglevo ruhadat tudod hasznalni. En amit nagyon eszreveszek ha bemegyek boltba pl “szakadtabban” tuti megkerdezik 20 szor segithetnek e mert az hiszik lopok vagy en nem tudom. Bemegyek zakoba es max annyit mondanak jo napot es mosolyognak.

Pl [link]

2019. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mmm...egész jól néz ki ez így blézerrel, igazad van kedves utolsó!


Köszönöm mindenkinek a véleményt. :)

2019. febr. 19. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most 24 éves egyetemista srácként kezdtem kicsit elegánsabban öltözni és azóta valahogy én is jobban érzem magam. És persze az így öltöző lányokat is jobban megnézem én is.
2019. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy szeretnél szoknyát hordani. Manapság ez sajnos ritka "erény". :)


( A divatot pedig messze kerüld el! :) )

( A viselet azonban nem minden. Kell, hogy társuljon hozzá megfelelő viselkedés is! )

2019. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!