Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés fűzőben lenni?

Milyen érzés fűzőben lenni?

Figyelt kérdés
Közelgő bálra gonsolkozom a ruhámon, és információkat gyűjtenék a fűzőről. Nagyon tetszenek, de nem tudom, mennyire jó érzés viselni. Ha pozitív válaszokat kapok, akkor én is felpróbálom.

2022. nov. 27. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Megvan az az előnye, hogy úgy érzed, hogy jól nézel ki benne. Viszont tény és való, hogy elsőre kényelmetlen lehet pláne egy bálnyi időre. A mozgást is gátolja, ha pedig túlságosan megszorítod akkor kb. egy óra elteltével azt fogod érezni, hogy alig kapsz levegőt mert préseli a mellkasod.


Én alapvetően szeretem és nem ellenzem, szerintem baromi jól tud kinézni. De elsőre egyből egy bálba bevetni erős túlzás lesz. Ha van még időd akkor próbálgasd, hord otthon, próbáld minél több ideig hordani. De ne egyből a mélyvizbe.

2022. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de nem a legkényelmesebb ruhadarab :D Kifejezetten ritkán szoktam hordani, először a szalagavatómon legutoljára meg az ikertesóm esküvőjén, ilyesmi alkalmakra. Mindenképp szorítani fog legalábbis amíg meg nem szokod magát az érzést meg ki nem tapasztalod, hogy pontosan hogy kényelmes neked befűzni. Ha van lehetőséged előtte hordani egy kicsit, gyakorolni, szokni az tök jó, azt ne hagyd ki semmiképp :)
2022. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj tőle. Nagyon kellemes tud lenni. Annyira fűzd be, amennyire neked jó. Ha veszel egy jobb minőségű acélmerevítőst, akkor úgy is be kell törni. Addig meg Te is hozzá tudsz szokni. Én imááááádom! Nagyon jó érzés! Persze szokni kell először. Mindig kicsit többet legyél benne és amikor betöröd, úgy is fokozatosan fűzöd mindig kicsit szorosabbra. Ne sajnáld a rávalót, vegyél valami szép és jóféle acélmerevítőst. És a méretezést is nézd meg. Gyönyörű leszel! ):(
2022. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!