Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha csak melegítőnadrágo...

Az gáz ha csak melegítőnadrágot és kapucnis pulóvert hordok (márkásat)?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
62%
Nem.Én is mindennap így járok az utcán.Amúgy mit érdekel mi a gáz?
2022. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova, pl elegáns étterembe nem illik.
2022. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem gáz, csak átlagos. Ha fiú vagy akkor ebben nem fogsz vonzónak tűnni a lányok számára, de ez igaz vica verza.

Ha pedig nem érdekel mások véleménye, akkor jó, kényelmes, lehet hordani bármit, úgy sem számít. De szerintem nem ez a helyzet, mert akkor nem írtál volna róla kérdést.

2022. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nem gáz. Vész esetére legyen 1-2 szett elegánsabb ruhád, hogy ha kell, el tudj benne menni interjúra vagy színházba, temetésre, hasonló helyekre. Hétköznap ha a munkahelyed nem követeli meg a dresszkódot, akkor úgy öltözöl, ahogy akarsz.
2022. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen független attól, hogy milyen cédula van rajta (márka), nyilván csak korlátozott körben/ körülmények között lehet nem gáz....


Fontos információkat nem írtál le, hogy hány éves vagy, mi a munkád, stb. stb.


Bár sejtem, hogy ha IT-s diplomád lenne, akkor nem itt kérdezősködnél.. :)


Nyóckerben utcán menőzni 65 cm-es NIKE felirattal biztosan nem gáz. :_D

2022. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
#5, nem gáz, mert ha körülnézel az emberek 80%-a ilyenben, vagy valami hasonlóban jár, nem tudnak öltözködni. Tehát inkább átlagosnak számít.
2022. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy manapság ha nem IT-s vagy akkor kb egy nagy senki vagy, de elég nagy bullshit ez az IT-s diplomás kijelentésed. Azért akadnak itt a szent IT-sok közül is bőven :D


Amúgy a kérdésre a válasz:

A márka tejlesen lényegtelen. Boltba leszaladni, vagy egy gyors sétához, kocsi mosáshoz teljesen jó a szabadidő, de én máshova nem veszem fel. Ha alapból mászkálnom kell a városban ezt azt elintézni, akkor én oda rendesen felöltözök. Ha valaki mindenhova melegítőnadrágot és pulcsit vesz fel, az nekem olyan igénytelen hatású és teljesen mindegy, hogy mi a márkája.

2022. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Úristen,az!!!
2022. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

7: na, tipikus "szarva közt a tőgyét..."


Írhattam volna bármilyen más szakmát, ez volt a legrövidebb, két betű. :-D


x6: hát nem tudom... Én körülnézek, és egyetlen egy mackónadrágost se látok a környezetemben. SE az utcán, se a munkahelyen, se máshol....


Ahogy pongyolás nőt sem. :-D

2022. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
#9, 6-os vagyok. Nem pont mackónadrágra gondoltam, hanem az átlagos viseletre amit a legtöbb ember visel, Pulóver/póló mindenféle hülye mintával, vagy márkalogóval, nike cipő, adidas táska, meg ilyenek. Nekem az ilyen viselet egy szinten van azzal amit a kérdező írt.
2022. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!