Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Mik vannak épp...

Lányok/nők! Mik vannak épp most a táskátokban?

Figyelt kérdés
Kinek mi van a táskájában?

2022. dec. 6. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Zsepi, iratok, pénztárca, betét, kulcs, üveg.
2022. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Pénztárca, iratok, cigi, gyújtó, rágó, tiktak, zsepi, betét, nedves törlőkendő, pár sminkcucc, víz, a telefonom (bár most nem mert épp arról írok 😅), fülhallgató és még valószínűleg egy rakás dolog amin én is meglepődnék 😂😂
2022. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Pénztárca

Belépőkártya

Szemüvegtok

Ebook

Naptár

Tollak

Kulacs

Ebédes doboz

Betét, tampon, ragtapasz

Kesztyű

Fülhallgató

Zsepi

Holnapra reggeli amit ma vettem

Kulcs

Maszk

Vászonszatyrok

Telefontöltő

Esernyő

Mini hajkefe

Ajakbalzsam

2022. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Carmex, mini tükör, napszemüveg (itt mindíg meleg van)

(a telefon ha nincs a kezemben a táskámban van)

aprópénz ami akkor kell, ha mosodába megyünk 😂

Nagyon ritkán rakok el szempillaspirált/ajakceruzát/hajcsattot. Ez egy igazán kicsi táska amúgy.


Párom kártyatartóját én szoktam elrakni, ha megyünk valamerre, mert nála nincs soha táska és nem tartom biztonságosnak, ha simán a zsebébe rakja.


Régebben én is annyi mindent tettem bele, mint az előttem lévő kommentelő. Imádtam, hogy minden elfér nálam, dehát ma már nem utazom kilómétereket. Viszont annyira szerettem és annyira megszoktam, hogy családi összejövetelre is azt vittem és mindíg meg lettem szólva, hogy atya világ mekkora táska van nálam. 😐 Hiába, imádom a túlélőfelszerelést xd ha kellett valami csak előkaptam.

Mikor kicsi voltam még tű és cérna is volt nálam.


Amit rendszeresen hiányolok a táskámból az a zsebkendő, valahogy mindíg elfelejtődik.


24/L

2022. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Most épp csak ledobtam a tegnapi vásárlás után a hátizsákom, csak a romlandó dolgokat pakoltam ki. Úgyhogy:

Iratok, pénztárca, zsepi, rúzs, kistükör, Carmex, tegnapi blokk, Spar kupon, 1 mangó, 2 többször használatos zsák pékáruknak, 2 üveg Red Bull, 1 zacskó chips, 2 db hagyma, 1 doboz koktélpari, 1 doboz főzőtejszín, 1 üveg pesto. Meg toll, angol tankönyv és füzet, mert tanfolyamon is voltam tegnap.

2022. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

#4

Ja, én csak akkor hurcolok ennyi holmit ha egész napra lelépek dolgozni + bevásárolok hazafele.

Ilyen családi összejövetelekre csak bedugom a telefonom a zsebembe aztán go. :D

Én vagyok a #3-as

2022. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!