Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-13 éves lányoknak ribisek...

12-13 éves lányoknak ribisek a bőr cuccok? bőr szoknya, bőr nadrág, bőr felső, bőr top, bőr miniruha

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit ri**ncos... Nem tartom túl jó ötletnek, de a mai világba mit számít, csak ne csodálkozzon ha beszólogatnak neki
2022. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Igen. És koravént csinálnak magukból noch dazu...
2022. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
93%
Nem illik hozzájuk szerintem. A bőrkabát oké de bőr top meg hasonlók...még felnőttek sem tudják az ilyet viselni nagy százalékban.
2022. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát nem tudom tőled is függ, milyen alkatod, van mi illik hozzád.

Én először bőr cuccokba 16 éves koromba járta de nem olyan kényelmes.

2023. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Alakodtól és a stilusodtól függ illetve a ruhától is . 14 éves korom óta hordok bőr és bőrhatású ruhákat , konkrétan ma már szinte csak bőr cuccaim vannak egyszerű kényelmesek és szeretem őket , illetve hála égnek jó alakom van hozzájuk
2023. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HorvathMarcell válasza:
13 éves fiú vagyok. Nekem nagyon bejönnek ezek a cuccok. Tetszenek a lányokon :⁠)
márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!