Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így nagyon hülyén mutatna...

Ez így nagyon hülyén mutatna együtt?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és nagyon szeretem a 'smart casual' stílust, eszerint öltözködöm többnyire. Egy tipikus szettem: valami bőr sneaker, chino nadrág, galléros póló vagy ing, hozzá pedig egy cipzáros kapucni nélküli elegáns pulóver, vagy V-nyakú belebújós.

Ez eddig jó is, viszont télen nagyon fázós vagyok, szóval esélytelen, hogy egy hozzá illő szövetkabátban legyek. Nagyon hülyén néz ki ehhez a szetthez, egy tipikus meleg téli kabát?


2022. dec. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki hülyén. Pufikabátban is van normális, visszafogott. Ne legyen rikító vagy feltűnő színe, ne legyenek rajta feliratok, ne legyenek rajta nagy fém vagy másmilyen rátétek.

Egy egyszínű sötétkék például teljesen passzol elegánsabb szetthez is.

2022. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél egy jó meleg parka-t. Abból is van picit elegánsabb fazon.... És vannak jó meleg darabok. De mégse pufidzseki...
2022. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi....

[link]


Csak én leszedném róla a szőrmét, hogy ne nézzenek fókavadásznak... :-D

2022. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Columbia márkának is vannak városi darabjai, pl ilyen..


[link]

2022. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!