Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól mutatna...

Szerintetek jól mutatna együtt ez a ruha ezzel a kalappal es cipővel? És a hajam milyen legyen?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni a gimiben Finnországban, aztán irány az egyetem és itt ilyen kalapot kap mindenki, aki végez.:


[link]


Ehhez kellene ruhát keresnem. Elég vékony vagyok és középmagas (168cm). Itt is van 1-2 ruha, ami megtetszett, de az egyik magyar oldalon levő ruha tetszik eddig a legjobban. Kicsit félek, hogy alul leszek öltözve, mert sokan inkább báliasabbra veszik a figurát, viszont kifejezetten alkalmi ruhát nem szeretnék, mármint olyat, amit csak nagyon kivételes alkalmakra tudnék hordani, több ok miatt 1. nagyon drágák 2. csak állna a szekrényben.


Az alap kikötés, hogyha lehet, akkor a nők fehérben legyenek. Találtam egy ruhát az Orsay oldalán, rokonok el tudnák postázni. Már csak azon morfondírozom, hogy 32-est vagy 34-est vegyek. Alapjáraton 32-est szoktam ruhákból, de ennek van egy belső ruhája is, azt írja a leírás, illetve még a 36-os is elég mininek tűnik a modellen. Monndjuk a modell 178 cm. Valamint ki tudja a csipke mennyire enged.


Ez lenne az, mit gondoltok?:

[link]


Nem követem kifejezetten a divatot, a letisztult, egyszerű dolgokat szeretem. Itt a fodrok meg a csipke tetszett meg.


Ezt a fehér csipkés balerinát tervezem hozzá felvenni:


[link]


Sajnos magassarkúban egyáltalán nem tudok járni, gerincferdülésem is van meg lúdtalpam is. Tudom a balerina se a legegészségesebb, de néhány óráig talán kibírom. Ez még vadiúj, sosem volt rajtam és így nem kellene költeni új cipőre sem.


Szerintetek ez így egy elfogadható szett lenne ballagásra?


Sminkelni abszolút nem tudok. A hajam a fenekemig ér. Vajon befonjam, kiengedve hagyjam, lófarokba rakjam, begöndörítsem vagy kontyba tegyem? Mi mutatna ehhez a ruház a legjobban?


2021. máj. 24. 12:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Táskám pedig ez lesz:


[link]

2021. máj. 24. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon csinos leszel, nem gondoltam, hogy normális ruhát lehet találni a kalap mellé, de ez szupernek tűnik.


Az Orsay ruhákból nekem mindig eggyel nagyobb méretet kell vennem, mint általában.


A hajjal kapcsolatban a fonásra szavazok, lehet egy-két copfba (holland/francia), vagy vízesés, hogy ne zavarjon a sapka.


A cipő is elfogadható, legfeljebb egy 3-5 centi sarkú zárt szandált/cipőt tudok még elképzelni, az szerintem kényelmesebb, mint egy teljesen lapos vagy egy 7-8 centis magassarkú.


Gratulálok a sulihoz :)

2021. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es nagyon szépen köszönöm a válaszod! Felpontoztalak.


Igen, szerintem is a cipő a kritikus pont, bár tetszik, hogy csipkés a balerina is, viszont tudom, hogy nem a legjobb megoldás csak jobb nem jutott eszembe.

2021. máj. 24. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az Orsay ruhák az utóbbi időben nagyobbak, eddig a 34-es méret felelt meg az xs-nek, a 36-os pedig s-nek, de ez is változott, 32-es lett az xs.

2021. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha 34-es méretet rendelsz és esetleg nagy lenne, varrónő segítségével lehet még változtatni rajta. :)
2021. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, 5-ös, köszönöm. 34-est rendeltem, sajnos későn néztem meg a kommented :(, de azért felpontoztalak.


Bízom benne, hogy ez se lesz nagy, mert van alsó ruhája és lehet a csipke nem nyúlik. A testem nagyon vékony, viszont a melleim viszonylag nagyok, nem mertem a 32-est megrendelni, amik nyúlnak ruhák, azokból szinte mindig a 32-es a befutó, viszont a kevésbé rugalmasokból 34-es szokott kelleni. Bár ez se mindig igaz, mert van egy szafari ruhám, ami abszolút nem nyúlik, mégis a 32-es lett jó. Azt viszont nem tudtam, hogy azóta nagyobbak lettek az Orsay ruhái, így lehet kicsit nagy lesz a 34-es, de azért bizakodom,hogy nem.


Az igaz, hogy a varrónő sokat tudna segíteni, viszont itt eszméletlen drága minden ilyesmi, ráadásul még sosem láttam itt sehol varrodát, ahova csak úgy besétálhatna az ember egy ruhával, pedig már 10 éve itt lakom. Szóval remélem, hogy varrónőre nem lesz szükség.

2021. máj. 24. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg azt tudom még javasolni, hogy rendeljétek meg az ismerőssel a 32-es méretet is, aztán mikor megérkezik, az ismerős kibontja mindjét ruhát a csomagból, és mér neked hosszt, derék-és csípőbőséget, esetleg mellbőséget. A rosszat visszaküldi az Orsay-nek, a jót pedig neked. :)

Biztosan csinos leszel!

2021. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez is jó ötlet! :)
2021. máj. 24. 15:07
 9/9 anonim válasza:
Gratu, szerintem jó lesz.
2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!