Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves olvasók! 14/L vagyok...

Kedves olvasók! 14/L vagyok és nagyon érdekel a kinézetem. Az a kérdésem hogyan és mivel tehetem nőiesebbé a kinézetem? A Pasiknak a nőiesebb vagy sportosabb csajok jönnek be? ( erre fiúk is írhatnak ) Köszike előre is a válaszokat 

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Legyél egyéniség, és már szép is vagy.
2010. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell ám mindent elhinni. Például amit az első ír az baromság. A szépség nem lelki dolog. Az ember lelkiállapota kiül a külsejére, ez igaz, de nem ez nem szépség, hanem kisugárzás.


Válasz pedig: kevesebb nadrág, több szoknya (ne túl rövid), kevesebb edző/tornacipő, több lányos cipő (NEM feltétlenül magassarkú). Hosszabb haj, nem simán hátrafogva, középen elválasztással, az még fiúkon is gáz. Smink nem elvárás.

2010. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:)

Minden fiúnak más és más jön be, tehát ez relatív. Egyébként ne feltétlen akarj 14 évesen nőies lenni mert a végén 30-40 évesek fogják a nyálukat csorgatni. Szerintem inkább legyél "divatos" ne sportos de ne is nőies.:) Arany középút! Amúgy az öltözködésed nem a legfontosabb, az a legfontosabb hogy ápolt legyél, értem ezalatt hogy ne zsíros haj, pattanásos arc(bár ebben a korban nincs mit tenni) Használ izzadásgátlót sprét stb. Ha ez megvan már félsiker!:)De ez a fele sokkal fontosabb.


17L

2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap 20:26


Nem kell ám elhinni minden baromságot, pl amit a második mond!

Lényeg, hogy ha lelkileg a padlón vagy, és csúnyán bánsz az emberekkel, de legalább jól nézel ki, akkor mindenki elfogad, és szeretni fognak!

Második, te akkora barom vagy, hogy na!

Első voltam

2010. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Linkelek egy képet magamról:)És jó lenne ha lenne valami vélemény:$ [link] majd irjatok:) köszii puszii:)
2010. okt. 5. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! én is 14 éves lány vagyok! eddig sportosan öltözködtem (dorkó, csőnaci) Most határoztam el hogy nem nagyon nőies hanem elegáns, de mégis visszafogott ruhákat kezdek el vásárolni!

Pl: nemrég vettem egy olyan boka fölé érő cipőt aminek 3-4 cm-es sarka van...szóval nem magas, de mégis nőies. Elkeztem virágos színes polókat hordani, ja meg pöttyös és csíkos dolgokat.

ékszerbe annyi hogy van egy szép szolíd ezüst gyűrűm, ez mindig rajtam van. meg egy hozzá tartozó nyaklánc.

Sminkelni nem szoktam magam. és sokan mondták mostanába nekem (fiúk) hogy milyen titokzatos vagyok :D

Nem kell ribancnak lenni ahhoz hogy szeressenek. elég ha kedves vagy jó a kisugárzásod és mindig mosolyogsz.

14/L

2010. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!