Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko (drk) márkáról véleménye...

Dorko (drk) márkáról vélemények? Csak nekem olyan semmit mondó, visszataszító? Minőségről nem tudok nyilatkozni, mivel nem vettem tőlük semmit.

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimpi, bár sosem volt onnan semmim.
2022. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Nekem olyan olcsó márkának látszik, még nem vettem tőlük semmit. Ha karácsonyra kaptam volna valamit onnan, akkor nyílván nem hordanám.
2022. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy ève vettem tőlük papucsot és a szíjja tönkre ment
2022. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Név alapján ítélsz?


Én a zarával, sinsayről, tudom ugyanezt írni, de úgy hogy valóban tróger a minőségük.

2022. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit ítélek név alapján??? Mit írtam a minőségről? Tudsz olvasni??? Ha már a névnél tartunk: DRK előtte, utána olló... ez aztán név... :D :DHa már felhoztad. ;) Amúgy meg képzeld Zarat, meg társait sem hordok... :)
2022. dec. 30. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van tőlük egy kabátom meg egy hótaposóm is volt. Nem volt olcsó egyik sem, sőt, a kabát valami 60.000 körül volt outletben, igazi pehelykabát. Nagyon fázós vagyok, de abban soha nem fáztam. 3 vagy 4 év után lett rajta egy szakadás elég rossz helyen, úgyhogy jövőre már veszek újat. A bakancs is meleg volt, azt hamarabb kinyírtam, talán 2 évet bírt, de nálam ennyit sem szoktak a cipők.

Ami viszont nagyon negatívum, az a krva olló jel. Az volt a bakancs meg a kabát cipzárján is, hát konrétan életveszély. Volt olyan, hogy a két bakancs ollója valahogy egymásba akadt ahogy álltam a buszon, majdnem leestem a lépcsőn miattuk mikor szálltam le. De a kabát cipzárján is rohadt szar helyen van, mindenbe bele akad. Hamar letörtem emiatt mindegyikről, de annyira felháborító, hogy ennyi esze van a tervezőknek hogy erre nem gondolnak.

2023. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégis csak név alapján ítélsz tesó!

Azt írtad a minőségről nem tudsz véleményezni, akkor..?

2023. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom én tesó, te név alapján ítélkezel.
2023. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Pár éve jelent meg és mikor elkezdett terjedni a fiatalok körében azt hittem, hogy valami ismert márka rosszul sikerült kollekciója. Egyszer kíváncsiságból bementem egy üzletbe... Futólag nem találtam olyan terméket, amit ne rontottak volna el a túlméretezett logóval. Egy márka szerintem nem attól lesz minőség, hogy az IKEA mellett az Örsön befordulsz a trolival és látod, hogy a metróra vár egy fiatal drk kabátban. Fantáziátlan, semmitmondó fazonok. Semmi olyan, amit eddig láttam tőlük nem fogott meg. Ehhez képest amennyire túl van árazva, annyiért olyan márkák termékei közül is választhatok, ami már letett jónéhány évet az asztalra minőségben. Kicsit olyan érzetet kelt, hogy csináljunk valamit, amiből gyorsan pénz lesz.

Az 1920-as dorogi gumigyár történetét ne is hozza fel senki...

2023. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!