Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kell csinálni a bugyival...

Mit kell csinálni a bugyival ha átázott a menstruáció miatt? Muszáj kimosni?

Figyelt kérdés

Mennyire gáz, vagy probléma, ha nem állok neki mosogatni, hanem ami átázott azt simán csak kidobom a kukába? Nagy baj?

Ti ki szoktátok mosni, vagy ti is csak kidobjátok?



2023. jan. 4. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit olyan, akkor kimosom. De előfordult, hogy annyira átáztam, hogy kidobtam.
2023. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem baj ha te kidobod, én kimosom
2023. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Hideg vízzel szükséges kiöblíteni, aztán mosószerrel kimosni.

A múltkor nagyon ráment egy pizsamára, még a hideg vizes módszer sem volt elég, de az Aldiban kapható Tandil folyékony mosószer eltávolította a nyomát.


Nem dobnám ki a fehérneműt, célszerű inkább kimosni. Legalább öblítsd ki vízzel, aztán majd a legközelebbi mosáskor tedd be a mosógépbe. A foltra kenj mosószert.


Voltam már annyira rosszul, hogy nem volt erőm azonnal kimosni, de akkor tedd bele hideg vízbe egy kis lavorba és később, amikor jobban leszel, kimosod.


Vagy kérd meg anyukádat hogy mossa ki. Csecsemő korodban is segített, most is fog.


Ha fehér színű a fehérnemű, akkor ha beleteszed egy kis vödörbe vagy lavorba, a vízhez adj nátrium perkatbonátot, az is megoldja a kérdést. Folteltávolító (is).


Szóval, ha lehet, inkább ne dobd ki a ruhadarabot.

2023. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon átázott vagy már olyan bugyi volt ami így is úgyis kukában végezte volna akkor kidobom
2023. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy átázott a bugyid, még nyugodtan mosogathatod az edényeket, nem gáz.
2023. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága bugyijaim vannak, amiket inkább kimosok, mintsem kidobjam.
2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vanish kiszedi a vért. Elő kell áztatni mosás előtt.
2023. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Vannak ehető bugyik, esetleg ilyesmi is szóba jöhet, akkor nem kell kimosni sem, meg kidobni sem...
2023. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hordok kizárólag fekete bugyit menstruáció alatt... Ha véletlen átázom, akkor sem lesz foltos.
2023. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!