Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér nadrág alá NEM fehér...

Fehér nadrág alá NEM fehér vagy bőrszínű bugyi miért probléma?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy erre figyelni kell. De miért? Mi a legnagyobb probléma ami történhet, ha a fehér naci alá mondjuk rózsaszín bugyi kerül? Zavaró ha látják mások? Vagy más gond van vele?

2023. jan. 4. 15:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
Hát átlátszik, igen. Főképp ez a probléma
2023. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
95%
Megbámulnak, és szerintem elég közönséges ilyen kombót felvenni.
2023. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
De mi ez, fehér vékony 🐱 nadrág, vagy fehér farmer? Es miért nehéz akkor fehér bugyit felvenni nem értem..
2023. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Fehér bugyi illik alá.

Más undorító

2023. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, zavaró ha látják mások. Kulturált ember nem mutogatja a fehérneműjét.
2023. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Irtó proli szerintem ha átlátszik a bugyi. Fehér nadrág alá testszínű bugyit veszünk, nem fehéret mert az ugyanúgy átüt.
2023. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó kis vita. Mosolyfakasztó. Megsúgok valamit. A kolleganőim velem együtt kizárólag feketét veszünk fehérnadrághoz és bármennyire is meglepő, de nem látszik át egy kicsit sem. Mik vannak mi?
2023. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk fehéret se vennék. Az is elég proli, mikor átlátszik. Fehér ruha alá csak testszínű alsónemű húzok.
2023. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Elég igénytelen, ha a bugyinkat mutogatjuk. Fehér alá testszínüt. ennyi.
2023. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Csupa okoskodók vannak itt. Teljesen mindegy milyen bugyit veszel fel a fehèr nadrághoz ha nem atombugyi. Sehogy sem látszik. Az is látszik, hogy mennyire nem ért senki itt ehhez a témahoz viszont írni azt kell ezerrel. Taps érte! Tanga és mindegy az is ha piros mert nem látszik. Amúgy a fekete valóban ami főleg, de az us tangában. Lányok?! Ha nem próbaltátok akkor ne írkáljatok hülyeségeket, hogy testszín így meg úgy!
2023. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!