Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér nadrág alá NEM fehér...

Fehér nadrág alá NEM fehér vagy bőrszínű bugyi miért probléma?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy erre figyelni kell. De miért? Mi a legnagyobb probléma ami történhet, ha a fehér naci alá mondjuk rózsaszín bugyi kerül? Zavaró ha látják mások? Vagy más gond van vele?

2023. jan. 4. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy vastag fehér farmer alatt persze, hogy nem látszik, de egy vékonyabb fehér nadrág alól átüt a bugyi színe, és az nem esztétikus.

Testszínű bugyival meg van oldva a probléma. Fehér nadrágot mondjuk ritkán hordok, de fehér felsőm sok van.

2023. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ahha? Írod ezt. Ami persze nem igaz. Ha szerinted átlátszó a farmeren kîvűl a összes többi akkor vajon miért nem átlátszó a miénk? Egyikünk fehér nadrágja sem.
2023. jan. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Arra is figyelj, hogy fekete nadrág alá meg fehér bugyit ne vegyél!
2023. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
#12-es, én azt honnan a fenéből tudjam, hogy ti milyen nadrágban jártok? Örülj magadnak akkor, hogy nem látszik át, nekem ettől még alap a testszínű fehérnemű bármilyen fehér ruha alatt, de ha neked nem, az a magánügyed.
2023. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es vagyok és baszki akkor ne itt trollkodjatok hülye bugyi szineken, hogy ki mit hord! Ezt a debili hozzá állást amit produlkátok miközben egy cuki kerdés lett csupán feltéve. Szét trollkodjátok a fa..ságokkal.
2023. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Itt egyedül te trollkodsz, mindenki más értelmesen válaszolt.
2023. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy férfi lehet aki igénytelen nőket szereti
2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12%
Jó. Csak, hogy tudjátok. Ja a troll vagyok. Nem kell olyan átlátszó fehéranyagut felvenni amin a bugyi átsejlik! Ha igen akkor olyan hosszú felsőt felvenni hozzá amit eltakarja a feneket is. Az összes vastagabb amyag meg 1000%, hogy nem lászik át. A másik meg: olyan a szakmám ami fehéret kíván. Jééé, akkor ki a troll? A kérdezőt ne oktasátok olyanra ami csak a ti agyszüleményetek. Öltözködni is biztos nagyon csinosak lehettek màr csak azért is mert a fehér nadrágban a bugyitokat mutogatjátok ahelyett, hogy waaaa. Vicces banda.
2023. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy téged nem zavarna, ha látnák a járókelők a bugyidat?
2023. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!