Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként lehet latex ruhát...

Férfiként lehet latex ruhát hordani?

Figyelt kérdés

Ez mennyire hétköznapi, hogy valaki férfiként is latex ruhát hord?


Például egy egész fekete latex férfi szettet?


[link]

[link]


2023. jan. 7. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ilyet nők sem hordanak az utcára.
2023. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Húdegáz...

Ilyet lányok se hordanak

2023. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne lehetne? Szerintem ami nem sérti a közszemérmet (értsd, nem látszik ki belőle a pöcsöd) azt lehet hordani. Más kérdés, hogy számolsz-e azzal, hogy megbámulnak. Mert tuti meg fognak és marha nehéz ezzel számolni. A négy fal között az ember mindig elhatározza magát, hogy nem fogja érdekelni, hogy mások mit gondolnak, aztán éles helyzetben meg egyből más a dolog.


Én gyakran hordok latex esőkabátot, az elég kevés embernek tűnik fel, mert relatíve hasonló, mint egy random PVC esőkabát. De sokszor van, hogy felveszek egy zipzáras pulcsi alá egy latex pólót. De az utcai ruháim alatt általában van egy latex póló vagy alsónadrág szinte mindig. De nyilvánosan ilyesmiben járni szerintem a konzervatív magyar társadalomban bátor dolog. Mint ahogy látod itt a "húdegáz" emberkétől is jönnek az igazán gáz reakciók.


Mégis mi a gáz ebben? Igen, a férfiak nem szoktak hordani fényes anyagból cuccokat, mert "b.zis" a közízlés szerint. És itt jön be a pont, ahol neked kell eldöntened, hogy tudsz-e úgy hozzáállni, hogy "és akkor mi van?".


Nem szopóálarcot vesz fel az illető, vagy felcsatolható dildót, hanem egy sima pólót aminek eléggé más az anyaga, mint egy átlagos ruháé. Ha lilára festem a hajam férfi létemre, akkor is megnéznek. Abban sincs semmi ameddig nem sért közszemérmet véleményem szerint. Ha átlátszó latexben mászkálok amin átlátszik minden, az már gáz. Ha a lila hajamból egy férfi nemiszervet formázok és úgy fújom le lakkal, az megint gáz.

Remélem érthető a hasonlat, hogy mi a "gáz" valójában. :)

2023. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem simán. Az "Ilyet lányok se hordanak" érvet nem is értem, férfi felsőt miért hordanának lányok? Például az összes férfi futónadrák vagy biciklis short testhezálló, mindegyik férfi sportoló olyat hord ha edz, versenyez vagy csak sportok hobbiból. Rengeteg férfi festi a haját, a szőke haj például nagy divat mostanában. Nagybátyámnak 40 éves házas, rendszeresen hord nyakláncot és fülbevalót. Azért létezik direkt férfiaknak készített latex felső, mert a férfiak hordanak ilyet. Biztosan ki fog tűnni vele és lesznek olyanok akik majd jól elbotránkoznak, hogy valaki nem állt be a sorba és nem olyan, mint mindenki más. De hosszú távon azok az emberek lesznek sikeresek akik mernek új dolgokat kipróbálni. Semmilyen szabályzatba nem ütközik, szóval lazán horhadsz ilyesmit a hétköznapokban.
2023. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy hibátlan szerelés.

Főleg a Kék Osztriga bárban. :D

2023. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!