Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnék, hogy eltűntessem?

Mit tehetnék, hogy eltűntessem?

Figyelt kérdés
Két hónapja volt egy súlyos balesetem és összevarrták a sípcsontomon a bőrt. :( csúnya L alakú kb8 cm-es lila színű a heg. A nővéremnek október végén szalagavatója lesz és mindenki ruhát fog felvenni a harisnya meg nem tűnteti el a heget :( mit tehetnék? kenjek rá alapozót?! de az sem megoldás... 17/L
2010. okt. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vastag, mintás harisnyát :)
2010. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, vastag átlátszatlan.
2010. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a mintás jó ötlet :) és valami sötétebbet.Az a lényeg h. teljesen természetes legyen és senki nem fog nagyon megbámulni :)
2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké megpróbálok keresni vmi vastagabbat bár én olyan egy szerencsétlen vagyok h a lábam se valami vastag szóval a fekete harisnya mégjobban vékonyítani fogja. és köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. okt. 2. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj feketét venned, az a lényeg, hogy sűrűbb szövésű legyen, ami nem látszik át. (Amúgy is divat a színes harisnya.)
2010. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a heg csunya szinet eltunteti a par alkalommal valo szolizas:)
2010. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az öltözködéshez nem értek, mert sem csaj nem vagyok, sem b*zi. És tudom, hogy rohadtul nem ide tartozik, de a hegre használj Contractubex kenőcsöt.

18/F

2010. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem mehetek szoláriumba februárig :(

volt contractubex kenőcsöm csak elhagytam és nemtudom h azt recept nélkül is kiadják e :/

2010. okt. 5. 19:43
 9/9 anonim válasza:
Ki nem szarja le hogy mi van a sípcsontodon? Ne legyen már ez probléma, egy súlyos baleset után....
2010. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!