Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire normális dolog,...

Az mennyire normális dolog, ha futár áru visszaküldésnél nem adott bizonylatot?

Figyelt kérdés

Már nem szokás? Mert úgy emlékszem "lecsippantotta"(?) a csomagot, most már így szokták?

Nem vagyok az a nagy rendelgetős, de régen, mintha kaptam volna bizonylatot. Nagy rohanásban voltam, mert késett, nekem meg be kellett érnem munkahelyemre. Csak egy oldalon találtam meg valamit, amit szerettem volna, üzletekben nem, de nem lett jó a méret, így vissza küldtem, még decemberben, de a pénzt nem kaptam vissza a számlámra, a gond csak az, hogy az oldal szerint hozzájuk nem ért vissza a csomag. Járt már más is így?


2023. jan. 13. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A csippantassal at is alltja egybol a statuszt. Attol is fugg h mennyi ido, h honnan rendelted, ill unnepek alatt gondolom nem igazan meloztak. Biztos van email vagy telefonszam az oldalon ahonnan rendelted. Ott kerdezd
2023. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor érdeklődtem a csomag vissza érkezéséről azt is válaszolták, hogy: "A szállítóval felvettük a kapcsolatot, a csomag kerestetését megkezdtük a rendelkezésünkre álló adatok alapján."
2023. jan. 13. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor csak varni tudsz gondolom 🤷 Szivtam mar meg enis joparszor. Csak akkor rendelek mar ha nagyon muszaly, de sokszor inkabb akkorse
2023. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!