Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Shein-ről érkező rendelés...

M.m20 kérdése:

A Shein-ről érkező rendelés átvétele hogyan zajlik, ha épp nem vagyok otthon a kiszállításnál?

Figyelt kérdés
Először rendeltem a Shein-ről, és a kiszállításra megadott időintervallumban (január 31 - február 3) pont nem leszek majd itthon. Ilyenkor a postán kerül leadásra a csomag? Persze tudom, hogy később vagy hamarabb is érkezhet akár, de nagyon remélem, ha pontosan érkezik sem kell emiatt újra rendelnem vagy bármi ilyesmivel vacakolnom.

2023. jan. 21. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a posta kézbesíti akkor postára kerül letétbe-már ha egyáltalán kiviszik és nem kapsz egy üzenetet hogy rögtön oda került.

Ha más futárszolgálat viszi akkor nem teszik a konkurens postára hanem a saját csomagpontjukra viszik ha van nekik olyan.

2023. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem mindig egy héttel korábban megérkezik, lehet, hogy te is időben megkapod. Egyébként meg a futárszolgálatot is felhívhatod ha már jönnek az értesítések, hogy mikorra várható a csomag, elvileg meg lehet velük beszélni későbbi kiszállítást.
2023. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a DPD hozza a csomagot, akkor a kiszállítást megelőző nap kapsz erről egy e-mailt, a kiszállítás várható időpontjának megjelölésével. Ha ez nem alkalmas neked, akkor a küldeményazonosító alapján DPD holnapján vagy mobilalkalmazásban át tudod állítani eltérő címre vagy csomagautomatába. Onnan meg pár napon belül akkor veszed ki, amikor alkalmas.

Amúgy ez a mizéria nem szükségszerű velejárója a csomagok házhozszállításának. Ausztriában bevett gyakorlat, hogy ha nem talál otthon a futár, akkor leteszi az ajtód elé, beadja a szomszédnak, ha talál valakit, bedobja a kapun át a kertbe, vagy ami helyben adódik. Nem kell semmit aláírni az átvételkor. Bizonyára elenyésző számú csomag elveszni...

2023. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!