Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Sinsay és House...

Milyen a Sinsay és House farmernadrágok méretezése?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sinsay nadrágok kissebb méretezésűek.

A house normál.

2023. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sinsay méretezése nagyon wtf. Általánosságban igaz, amit az első írt, de könnyű belefutni "érdekes" méretezésbe. Én például egyszer elmentem üzletbe és felpróbáltam egy csomó, különböző fazonú farmert. Volt amelyikből az XS volt rám jó, másikból pedig az XL. De épp nemrég jártam hasonlóan: egy kollekcióból venni akartam felső és alsórészt. Az alsóból S méret kellett, a Felsőből viszont az L-es nem jött fel a karomon, cserébe az alja már bő volt, úgyhogy ott is hagytam a francba.


A house méretezése cserébe normális.

2023. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Sinsay az olyan, mintha tök random beleírtak volna egy számot. 32, 34 és 38-as gatyám is van onnan, mind egyforma méretű. De egyszer felpróbáltam egy xs-t és nagy volt.
2023. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sinsayes farmerokból mindig különböző méret kell.A sima feketeből 40es kell miközben a kékbők elég a 38as.Az F&F-es farmerokból pedig 36os.
2023. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!