Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Puma márkájú cipők nektek...

Puma márkájú cipők nektek beválltak minőség szempontjából?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Be.Semmi baj nincs vele,nekem a Nikének szakadt ki a belső borítása,de a Puma,Adidas,Fila teljesen hibátlan
2023. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A felkapottabb márkák közül a Puma az egyik legjobb minőségű, legmegbízhatóbb. Nem véletlenül árulnak munkavédelmi cipőket is a Nike-val vagy az Adidas-szal ellentétben.
2023. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 puma cipőm van.Mindkettő remekül bírja a strapát,nagyon kényelmes,könnyű takarítani.Nagyon ajánlom ezt a márkát.
2023. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használtan kaptam kb. 4 éve és azóta semmi baja nem lett, a mocsárba azért éppen nem megyek be vele, de használom és elég kényelmes is.
2023. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Z válasza:
100%

Nekem volt egy puma cipőm, nagyon szerettem és szeretném is most is, csak nekem a járásmódom teljesen tönkreteszi minden cipő belsejét kb 2 év alatt... mindegy az a lényeg, hogy egy ugyan olyat szerettem volna venni, de már nem lehetett kapni, az újabb, hasonló kialakítású pedig kapott egy műanyag 'merevítést' a sarkához, amiben biztos vagyok, hogy az én lábamról 3 hét alatt leszakadt volna, így tovább kerestem és találtam egy hasonló kialakítású Memphis One-t... nos hát ég és föld, ez már kb 2 hét után töri a sarkam, kijön a talpa, a betét csúszik benne stb... de nyilván volt nike, adidas meg egyébb kínai márkás cipőim is stb, nekem eddig a puma jött be a legjobban.


Ha találsz olyan pumát, ami tetszik, nem hiszem, hogy csalódni fogsz

2023. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, nagyon jó minőségűek.
2023. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez azért erősen kilométer függő dolog. Én sokszor napi 8-10 km is gyaloglok a 100 kilómmal, garantáltan 3-4 hónap alatt bármelyik puma cipőt elkoptatnám.
2023. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem be vált, kamasz fiú voltam, lett egy puma cipőm klasszikus fehér puma, pár évig használtam, sajnos egyetlen egy bajom lett vele egy év után ebbe a cipőbe mindig bűdös lett a lábam, más cipőbe nem csak ebbe, aztán nem használtam évek után elő került, felnőttként teljesen jó rá, nyáron újra el kezdtem használni, de már csak munkába, és ezt a cipőt kimondottan mezítlábas cipőnek mivel így is úgy is bűdös lesz, legalább ne a zoknikal együtt izzadjon a lábam ennek a cipőnek igazából mindegy úgy voltam hogy akkor inkább közvetlen a cipő szivja magában aláb izzadást, így azt tapasztaltam nyáron munka után otthon le vettem, a csupasz lábam nem volt bűdös de a cipő az nagyon másnapra már ki is szellőzőtt, így igazából semmi gond nincs már vele tartós strapabíró cipő, és a tapasztalatom alapján, nyári mezítlábas cipő.
márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!