Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözik egy macskás vénlány?

Hogy öltözik egy macskás vénlány?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annak fogok farsangra beöltözni :D Fürdőköpeny, crocs, hajcsavarók, nyanyás láncos szemüveg, és mindenhol (plüss)macskák rajtam. Ez persze a sarkított verzió. A valóságban valóínűszeg úgy, ahogy bárki más, csak több macskaszőrrel.
2023. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Kinyúlt lyukas póló. Zsíros 1 hete nem mosott haj.
2023. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nahát, mindenki máshogy képzeli el. :) Szerintem: bokáigérő barna szoknya (szimpla egyenes, semmi csicsa), vastag fekete térdzokni, szintén fekete műanyagpapucs, de nem a crocs, hanem az a talpas-pántos. Elnyűtt, matt színű blúz, amiből alig látszik ki valami a hosszú, bő, kötött, takonyzöld pulcsi alól. Vastag fekete keretes szemüveg.
2023. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az én elképzelésem kb.olyan, mint a #3 :D Legalábbis a hosszú barna szoknya és a vastag keretes szemüveg az egyből beugrik, ha meghallom ezt a kifejezést, hogy macskás nő.
2023. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a hosszú szoknyás, kardigános verzió ugrik be először. Kicsit olyan Miss Marple-os.
2023. febr. 23. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Cicanadrágban.
2023. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem az elhanyagoltat akarod eljáttaszani, akkor lehet az uwu furát.


Valami ilyen eklektikusan giccses, kiscicás póló vagy pulcsi, ami jó formátlan, valami idétlen cringy felirat van rajta és zseb a cicáknak.


[link]

[link]

[link]

[link]



Meg egy ilyen pizsama alsó:

[link]

[link]


Macskás mamusz, minél realisztikusabb, annál jobb

[link]

[link]


És valami furry kiegészítő, hajpánt vagy kesztyű vagy valami macska farok, esetleg choker haranggal

[link]

[link]

[link]


Arcra kb amatőr Carol Baskin, elkent kék szemceruza, túl sok csillámos pasztell smink.

2023. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!