Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divatos öltözet a...

Miért divatos öltözet a harisnya a tinik körében?

Figyelt kérdés
Időjárástól függetlenül
2023. febr. 27. 14:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Igazad lehet. Több száz millió nő bolond a Földön...

(Bár én hajlok rá, hogy inkább te vagy az.)

2023. márc. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11.

Értelmetlen dolgokat a bolondok hordanak, az a százmillió meg egymást majmolja.

Gondolom nem kell bemutatnom neked a nőket, hisz király vagy.

Nem működnek másképpen, mint egy bolond 100-at csinál alapon.

2023. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hol látjátok ezt, hogy divatos? Nem vagyok már tini, bár nemrég nőttem ki a tinikorból, ritkán hordok szoknyát (és ugye ha nem nyáron veszem fel, akkor veszek alá harisnyát), de amikor párszor felveszem, akkor is furán érzem magam, mert senkit nem látok magamon kívül harisnyában, szoknyában.
2023. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
91%

A harisnya hozzájárul például az alsó test melegen tartásához, ami különösen hideg időjárás esetén fontos. A vastagabb anyagú harisnyák akár télen is segíthetnek megvédeni a lábakat a hidegtől. Ez a fehérneműtípus sokféle színben, mintában és anyagban kapható, így kiválóan illeszkedik a női ruhatárhoz. Egy színes vagy mintás harisnyanadrág megváltoztathatja egy egyszerű szett teljes megjelenését, ezáltal lehetővé teszi a személyiség kifejezését.


Lényeges szempont a kényelem is: a harisnya kényeztetően szabad mozgást biztosít, mivel rugalmas anyagból készül. A megfelelő méretű és anyagú modell nem szorít, nem csúszkál, azaz nem korlátozza a mozgást. Néhány harisnya alakformáló hatással rendelkezik, segíthet megemelni és karcsúsítani a lábakat és a combokat – ezeket illetik alakformáló harisnya névvel.

2023. márc. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos kevesen húznak harisnyát.
2023. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Én most is veszek fel.

F.44

2023. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, tudjuk. Már vártunk...
2023. márc. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 14-est nem?

Ő külön novellát zeng.

2023. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!