Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki pólót vesz rá a hoodie-ra?

Figyelt kérdés
Képzeljük el a szituációt, hogy van egy öl*lős k*rva aki egyszerre öl*lős táncosnő egy H*gBar-ban és egyszerre Wolt kajadíler is és éppen most végzett a munkával a H*gBar-ban ahol hoodie-ban táncolt magát öl*lgetve és utána egész éjszaka reggelig neki még pluszban kajadílerkednie is kell, de nem biciglizhet végig egy lila hoodie-ban csillogó H*gBar felirattal... És gondolom van egy díler munkaruhája ami egy fekete póló amire rá van írva, hogy Wolt Dealer, és azt veszi rá a hoodie-ra amikor végzett a H*gBar-ban. Szóval szerintetek a fekete póló jól áll egy lila hoodie-en, vagy ciki?

2023. márc. 7. 15:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Hoodie Pamelától.
2023. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető ezen egyébként? Öl*lős k*rva leszek 18 évesen, öl*lős táncosnő és Wolt kajadíler leszek amikhez másmilyen munkaruhák vannak! (Jelenleg 16 vagyok.) A H*gBar-hoz hoodie kell amire rá van írva, hogy H*gBar, de abban nem kajadílerkedhetek, ahhoz kell egy Wolt Dealer póló. És az öl*lős tánc után a H*gBar-ból egyből mennék kajadílerkedni de szerintem nem lesz lehetőségem átöltözni a H*gBar-ban, legalábbis szerintem nem mindegyikben van öltöző, ezért arra gondoltam, hogy a Wolt Dealer pólót rávehetném a H*gBar hoodie-ra. Az lenne a legegyszerűbb megoldás. Ezért kérdeztem, hogy nem nézne ki-e hülyén rajtam.
2023. márc. 8. 00:31
 13/24 A kérdező kommentje:
Szóval ki mit gondol a fekete pólóról egy lila hoodie-en? Divatos vagy cringe? Az egyik válaszoló azt írta, hogy nem cringe, de több ember véleménye is érdekelne.
2023. márc. 8. 00:33
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az öl*lős az mit jelent? Öltözős? Öblös? Öklözős? De a H*gBar-t se bírtam dekódolni.
2023. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát en elso vagyok, és addig eljtutottam most hogy pulcsira ra szeretnéd venni a pólót, bocsánat, de hogy mi a f*szom az a öl*lős számomra rejtvény marad örökké.
2023. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Superman az alsógatyáját hordta kívül, és mégis milyen híres lett.

Szóval nyugodtan vegyed a pulóveren kívülre a trikód. Sőt, a melltartódat vedd legkívülre, úgy lesz igazán extravagáns.

2023. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ehhez tolmács kellene 🤣 De mi biztos mind hülyék vagyunk, itt egyedül a kérdező helikopter.
2023. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni azon, hogy öl*lős k*rva??? A Gyakori Kérdések nem engedi elküldeni kicsillagozás nélkül! Te még nem hallottál öl*lős k*rvákról??? Szerinted mit csinál egy k*rva? Öl*lkezik! Elég egyértelmű! A * helyén e betű van, de feleslegesen magyarázok, szerintem csak szórakozol velem, vagy csak szimplán dühös vagy amiért nem kapsz öl*lést és most úgy teszel mintha nem tudnád miaz, vagy pedig egy 10 éves gyerek vagy akit még nem világosítottak fel öl*lésből. Ha az utóbbi, hagyd el az oldalt! :)


Szóval most ezt direkt csináljátok vagy komolyan nem lehet a csillagozás miatt érteni amit írok?😭 Próbáljátok meg az agyatokkal behelyettesíteni a betűket! Vagy másoljátok ki a szöveget, tegyétek be egy szövegszerkesztőbe és a k*rva szóban a csillag helyére tegyetek u betűt, az öl*lős szóban meg a csillag helyére e betűt! Nem nehéz! És lehet értelmezni! Nem tudom máshogyan leírni, a Gyakori Kérdések nem engedi elküldeni ha nem csillagozom ki!

2023. márc. 8. 22:48
 19/24 A kérdező kommentje:
A H*gBar szóban a csillag helyére meg u betű! De szerintem ti ezt most direkt csináljátok...
2023. márc. 8. 22:49
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem ugyanúgy írtad volna le 6x, hanem például átfogalmazod, az esetleg segített volna. És nem biztos, hogy azokkal van baj, akiknek nem a mindennapi életük része ez a téma...
2023. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!