Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki pólót vesz rá a hoodie-ra?

Figyelt kérdés
Képzeljük el a szituációt, hogy van egy öl*lős k*rva aki egyszerre öl*lős táncosnő egy H*gBar-ban és egyszerre Wolt kajadíler is és éppen most végzett a munkával a H*gBar-ban ahol hoodie-ban táncolt magát öl*lgetve és utána egész éjszaka reggelig neki még pluszban kajadílerkednie is kell, de nem biciglizhet végig egy lila hoodie-ban csillogó H*gBar felirattal... És gondolom van egy díler munkaruhája ami egy fekete póló amire rá van írva, hogy Wolt Dealer, és azt veszi rá a hoodie-ra amikor végzett a H*gBar-ban. Szóval szerintetek a fekete póló jól áll egy lila hoodie-en, vagy ciki?

2023. márc. 7. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Ölelés ölelős hugbar
2023. márc. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lennének ezek a szavak kicenzúrázva?

Nálad valami nagy probléma van a Gyakori készségszintű kezelésével kapcsolatban.


Amúgy az életben nem hallottam még ilyen HugBar-okról.

Jól értem, hogy itt az a szolgáltatás, hogy kapucnis pulóverben táncolnak a lányok és közben magukat ölelgetik?


Nade térjünk vissza az eredeti pulóver+trikó kérdésre.

Amikor kiölelgetted magad és vége a munkaidőnek akkor nincs 20 másodperced, hogy levedd az ölelgetős munkaruhát és felhúzd a biciklisfutárosat?

Nem értem a problémát, hogy miért kéne a trikódat kívül hordani.

2023. márc. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mindegy, hülyeség, egyszerűbb átvenni. Akkor majd átveszem.
2023. márc. 11. 02:27
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda jövőkép xD
2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!