Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó áron kapni 75A...

Hol lehet jó áron kapni 75A melltartót? Esetleg 80A méretűt? Van olyan üzlet ahol méretpontosak a melltartók?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban már nézted? Mostanában nem voltam de 1-2 éve ott vettem 75A-s merevítő nélküli melltartót, a gyerekosztályon.
2023. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pepcoban és kínai üzletekben is lehet kapni.

Múlt hónapban egy kínai üzletből vettem 75A melltartót és meglepően kényelmes

2023. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
H&M,kínai boltokban jók vannak és viszonylag olcsók is főleg a kínaiban.Én még a tezenises melltartókat is ajánlom,de az drága a kinaihoz képest.
2023. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi, a pepcora eddig nem is gondoltam. A kinai tol félek hogy nyáron esetleg bele izzadnék. Vagy inkább pamutbol vannak?
2023. márc. 13. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lidl-ös volt, 2db-os szettben. Nagyon kényelmes és strapabíró. Az a hátránya, hogy csak időszakos akcióban lehet venni.
2023. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pepcos melltartót én nem javaslom.Nekem volt 2 db.A fehér sárga lett pedig alig használtam a másikban a szivacs és az anyag teljesen tönkrement.
2023. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy magas hőfokon lett mosva?
2023. márc. 16. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Women’s Secretben pár hónapja jó párat láttam.

Tescot is érdemes megnézni, sok melltartóm van onnan, van, amit 5-6 éve hordok és még mindig jó állapotú.

Kik, Pepco, ezeket nem javaslom, borzalmas minőségűek. Az itteniek max fél év után kinyúltak, elszíneződtek, összeállt bennük a szivacs, hordhatatlanok lettek.

2023. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!